Magda i Bartek w finale Big Brothera
Instagram

Kto wygra "Big Brothera"? Znany wróżbita już wie, kto w niedzielę zgarnie nagrodę!

Magda i Bartek w finale Big Brothera
Instagram

Już w niedzielę wielki finał "Big Brothera"! Główna nagroda dla zwycięzcy nowej edycji show to 100 tys. zł! Kto zgarnie te pieniądze? W finale show znaleźli się: Magda, Igor, Radek i Bartek. Kto z nich ma największe szanse na wygraną?

Zobacz także: Olehowi nie spodobał się żart Agnieszki Woźniak Starak w półfinale Big Brothera! Był nie na miejscu?

Kto wygra show Big Brother?

Gościem programu "Big Brother Nocą" był Wróżbita Maciej, który wyłącznie na podstawie dat urodzenia finalistów, ocenił ich osobowość i wskazał, kto jego zdaniem ma największe szanse na zwycięstwo. 

Bartek może bardzo nabierać ludzi. Dużo ludzi może uważać, że on jest świetny, on wie, jak się przypodobać i zaimponować. Ma świetną intuicję i jest świetnym psychologiem. Ma duże szanse, żeby wygrać, ale wydaje mi się, że Madzia może być ogromną jego rywalką - powiedział Wróżbita.

Wróżbita Maciej uważa, że to Magda może wygrać program. Gość programu "Big Brother Nocą" zdradził również, co myśli o związku Magdy i Oleha. Czy ich miłość ma szansę przetrwać po programie?

Ten chłopak jest bardzo trudną osobowością. Jest dominujący, zaborczy, zawistny też może być. On może bardzo zdominować Madzię, to są całkowicie dwa różne światy. Magda sobie wybiera złych facetów, ona ma pecha do facetów, wybiera trudnych mężczyzn, przy których cierpi - powiedział Wróżbita Maciej. 

Co na to widzowie show? Stwierdzili, że nie trzeba być wróżbitą, żeby stwierdzić, że Madzia i Bartek są faworytami show :)

A waszym zdaniem, kto wygra program?

Wróżbita Maciej stawia na Magdę

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jest z nami Wróżbita Maciej!👁💥👌 #bb2019 #wielkibrat #bigbrother #bigbrother2019

Post udostępniony przez Big Brother TVN 7 (@bigbrother.tvn7)

 

 

Więcej na temat Big Brother
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08