Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Wartość rynkowa Ewy Chodakowskiej i Anny Lewandowskiej
ONS
Newsy

Chodakowska czy Lewandowska? Wartość rynkowa jasno wskazuje, która jest królową fitnessu

Obie podpisały nowe kontrakty

Porównywanie Anny Lewandowskiej i Ewy Chodakowskiej to już standard. Do tej pory to ta druga ściągała na swoje treningi największe gwiazdy. Żona piłkarza też jednak ma swoje grono celebrytek, które są jej wierne. Zobacz: Do tej pory to z Chodakowską ćwiczyły największe gwiazdy. Teraz Lewandowska zyskała nową fankę

Panie idą niemalże łeb w łeb i nieoficjalnie prześcigają się w nowych kontraktach. Lewandowska właśnie podpisała kolejną umowę z marką Gillette, którą niegdyś promował jej mąż. Chodakowska z kolei została twarzą konkurencyjnej marki Bic, z którą kontrakt zawarła już kilka miesięcy tematu. Poza tym obie reklamują ubrania sportowe, zachęcają do opracowanych przez siebie ćwiczeń i walczą o sympatię Polaków.

Zarówno Lewandowska jak i Chodakowska bez wątpienia mają dużo pracy i kilka ciekawych kontraktów na koncie. Jednak to wartość reklamowa Ewy jest wyższa, i to aż o ponad 100 tysięcy złotych, ponieważ wynosi aż 318 tysięcy, a Lewandowskiej "tylko" 200 tysięcy.

Którą wolicie?

Zobacz: Anna Lewandowska nie radzi sobie z krytyką?
 
 

Lewandowska promuje swoją książkę:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
ONS
Newsy
Ewa Chodakowska wygrała z Anną Lewandowską! W czym?
Ciekawi?

Ewa Chodakowska czy Anna Lewandowska ? Ta pozytywna rywalizacja wydaje się nie mieć końca. I dobrze! Dzięki temu coraz więcej Polaków interesuje się zdrowym trybem życia i czuje motywację, by zrzucić kilka kilogramów oraz zadbać o swoją dietę. W edług najnowszej analizy Instytutu Monitorowania Mediów opublikowanej na łamach portalu newseria.pl, największą inspiracją Polaków jest Ewa Chodakowska. Trenerka pokonała Annę Lewandowską. To właśnie porad Ewy internauci wyszukują częściej. Zobacz też: Czego Kinga Rusin zazdrości Ewie Chodakowskiej? Sama to wyznała trenerce Zgodnie z raportem, w czasie ostatnich czterech miesięcy w Internecie pojawiło się 13 tysięcy wpisów dotyczących Ewy Chodakowskiej oraz 4 tysiące na temat Anny Lewandowskiej . Większość z nich to wpisy o charakterze pozytywnym. Co daje Chodakowskiej miażdżącą przewagę nad swoją konkurentką! Jeśli już pojawiały się negatywne komentarze, to dotyczyły głównie rywalizacji pomiędzy trenerkami, jednak obie panie od tego się odżegnują, stwierdzając, że każda robi swoje i szanują nawzajem swoją aktywność – powiedziała na łamach newseria.pl Karolina Masalska z Instytutu Monitorowania Mediów. Ewa Chodakowska triumfuje również w social media. Trenerka ma na Facebooku ponad 1,6 mln fanów, a Anna Lewandowska - ponad pół mln. Jeśli chodzi o Instagram, to obie panie idą w łeb w łeb! Obie panie zgromadziły ponad 370 tys. obserwujących. A wy którą z pań lubicie bardziej? Zobacz na Polki.pl: Ewa Chodakowska, czyli jak wyglądać świetnie w sportowej stylizacji    

Anna Lewandowska, Ewa Chodakowska
Instagram
Newsy
Anna Lewandowska wyprzedziła Ewę Chodakowską! Nie, tym razem nie chodzi o ciążę ;)
Anna Lewandowska wyprzedziła Ewę Chodakowską! Nie, tym razem nie chodzi o ciążę ;)

Anna Lewandowska wyprzedziła Ewę Chodakowska w ilości obserwujących na Instagramie! To kolejny wielki sukces trenerki! Gwiazda fitnessu stała się również królową Internetu. Jej profil na Instagramie obserwuje już 977 tysięcy fanów, podczas, gdy profil Ewy Chodakowskiej - 963 tysiące.   A jak się ma sprawa na Facebooku? Anna Lewandowska ma 1 302 560 fanów, a Ewa Chodakowska ... sporo więcej, bo aż 2 000 550. Jesteśmy jednak przekonani, że błogosławiony stan Lewandowskiej przyczyni się do wzrostu jej ilości fanów na FB.    Zobacz też:  Ile jest warta informacja o ciąży Anny Lewandowskiej?! To grube miliony!   Anna Lewandowska jest królową internetu!   Przegoniła samą Ewę Chodakowską!   Którą trenerkę wy wolicie? Lewandowską czy Chodakowską?  

Anna Lewandowska dostała swój program
ONS
Newsy
Lewandowska idzie w ślady Chodakowskiej. Dostała własny program
O czym będzie?

Kariera Anny Lewandowskiej nabiera coraz szybszego tempa. Niedawno trenerka podpisała bardzo lukratywny kontrakt i została ambasadorką marki Gillette Venus. Co ciekawe wcześniej tę samą firmę reklamował jej mąż, Robert Lewandowski. Zobacz:  Wielki sukces Anny Lewandowskiej. Została ambasadorką światowej marki! Teraz jedna z najbardziej znanych sportsmenek w kraju ma kolejny powód do świętowania. Jak podaje tabloid "Gwiazdy" Lewandowska dostała swój program i na małych ekranach zagości na dłużej. Do tej pory trenerka nie chciała zgodzić się na udział w tego typu przedsięwzięciach, ale w końcu stwierdziła, że nadszedł odpowiedni moment. O decyzji tej poinformował jeden z jej współpracowników: Ania przyjęła propozycję TVN Meteo Active. Dostanie program, w którym będzie mogła dzielić się swoją wiedzą na temat odżywiania i treningów.  To dla niej spore wyzwanie. Warto też przypomnieć, że całkiem niedawno premierę miał program Ewy Chodakowskiej, emitowany na kanale Kuchnia.tv. Zobacz:  Chodakowska dostała własny duży program. Rusza lada dzień     Anna Lewandowska promuje swoją książkę:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner