Buty z czerwoną podeszwą, to od ponad dekady przedmiot największego pożądania wśród kobiet. Dzięki "Seksowi w wielkim mieście" i temu, że uwielbiają je wszystkie największe gwiazdy, szpilki projektu Christiana Louboutina stały się kultowe.

Reklama

Mało kto wie, że Louboutin jest już na rynku od 20 lat! Swój ogromny sukces i obecność w branży od dwóch dekad, projektant postanowił uczcić w szczególny sposób - albumem mającym na celu przybliżenie jego świata.

Trzymając w ręku album od poczatku mamy wrażenie, że czeka nas coś wyjątkowego - okładka jest wykonana z naturalnej, różowej skóry.

Na pierwszej stronie już następuje miłe zaskoczenie - autorem słowa wstępnego jest wielki aktor - John Malkovich. Gwiazdor od lat przyjaźni się z Louboutinem.

Książka dzieli się na 5 rozdziałów. Jednym z nim jest dział "Fetysz" do którego autorem zdjęć jest sam David Lynch.

Wielbiciele pięknych butów znajdą w albumie nie jedną gratkę, m.in. będą mogli odkryć modele, których nikt tak naprawdę nie widział z bliska, m.in.: "Dita Cabaret" - ozdobione diamentami i kryształami balowe czółenka zaprojektowane specjalnie dla największej gwiazdy burleski, a także muzy Christiana, Dity von Teese.

W pierwszej części książki Louboutin zdradza skąd czerpie inspiracje i skąd tak doskonale zna kobiece gusta. Ponoć sekret tkwi w jego dzieciństwie i to, że jako dziecko często przebywał z kobietami.

Premiera albumu odbyła się przedwczoraj, 25 października i jest już dostępna w Stanach Zjednoczonych, a także w sprzedaży wysyłkowej. Książka podobnie jak buty projektanta nie jest tania. Cena albumu wynosi 150 dolarów, czyli około 460 zł.

Skoro jednak na cześć szpilek Christiana powstają piosenki (Jennifer Lopez, Louboutins), muszą być warte swojej ceny...:)

Reklama

Karolina Janik

Reklama
Reklama
Reklama