Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
ONS
Newsy

Książka Anny Muchy w Biedronce! I to w wyjątkowej cenie...

Ile kosztuje?

Anna Mucha wydała niedawno książkę „Toskania, że Mucha nie siada”. Już wiemy, że niedługo napisze kolejną.

Okazuje się też, że w poniedziałek pierwsza książka Muchy trafiła do sieci sklepów Biedronka! Oczywiście z niższą ceną! W księgarniach „Toskania, że Mucha nie siada” kosztuje 46,90 zł. A ile w Biedronce? Cena jest o wiele niższa! Można ją kupić tylko za 24,99zł! Czyli prawie o 22 zł mniej.

Książka Muchy schodzi na pniu. W naszej Biedronce po dwóch dniach sprzedaży został już tylko jeden egzemplarz – mówi nam pracownik jednej z Biedronek.

Mucha, po Małgorzacie Rozenek, Marcie Grycan czy Annie Lewandowskiej, jest kolejną gwiazdą, która sprzedaje swoje książki w tych sklepach. I nie jest tajemnicą, że to zapewnia wzrost sprzedaży o 100%. Teraz jesteśmy pewni, że ci, którzy jeszcze nie kupili książki Ani, na pewno to zrobią!

A wy już ją macie?Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
ONS
Newsy
„Grazie Marcello” - Mucha w „Vivie!” dziękuje swojemu ukochanemu. Za co?
Znamy zasługi Marcela Sory!

Anna Mucha niedawno napisała swoją pierwszą w życiu książkę - "Toskania, że Mucha nie siada", która jest subiektywnym przewodnikiem po jednym z najpiękniejszych rejonów Włoch. Lektura już jest hitem sprzedażowym, a jak się okazuje decyzja o jej napisaniu nie była taka oczywista. Zobacz:  Książka Anny Muchy w Biedronce! I to w wyjątkowej cenie... W felietonie, który aktorka napisała do najnowszego numeru "Vivy!", który do kupienia będzie od jutra, wyjaśniła jak doszło do tego, że dołączyła do grona piszących gwiazd: Kiedy rok temu zaproponowano mi napisanie książki o Toskanii, nie powiedziałam od razu "nie". Widocznie miałam zapalenia gardła... a moje wahania najwyraźniej zostało odebrane jako zgoda. "Toskania, że Mucha nie siada" to moja toskańska impresja, przewodnik, który jest niczym innym jak złożeniem różnych moich/naszych przeżyć, doświadczeń zdobytych w trakcie kilkudziesięciu, a może nawet kilkuset wyjazdów do Toskanii.  Mucha dziękuje także swojemu ukochanemu, który jest autorem pięknych zdjęć w przewodniku: Jest jeszcze jeden powód, który napawa mnie radością i... dumą? Jak być może wiecie od kilku lat w mojej podróży towarzyszy mi mój osobisty przewodnik Marcello, pół-Włoch, cały pasjonat. I to on zrobił piękne zdjęcia do tej książki. Grazie, Marcello.  Przeczytacie felieton Muchy w najnowszej „Vivie!”? Zobacz: Ubierz się w wiosennym stylu Muchy  

ONS
Newsy
Anna Mucha zbiera na dom w Toskanii. Planuje opuścić Polskę?
Aktorka zamieszka we Włoszech?

Anna Mucha powoli wyrasta na znawczynię Włoch ze szczególnym wskazaniem na Toskanię. Aktorka niedawno wydała książkę "Toskania, że mucha nie siada", która jest jej subiektywnym przewodnikiem po tym pięknym regionie. Okazuje się, że to nie koniec włoskich planów gwiazdy. Pojawiły się już doniesienia, że będzie kolejna książka, tym razem kucharska. Lecz to nie koniec! Zobacz też: Książka Muchy cieszy się dużą popularnością. Będzie druga część? Jak się okazuje, jej książka jest hitem, co podkreślił na łamach magazynu "Party", przedstawiciel Wydawnictwa Pascal - Sławomir Brudny: Książka „Toskania, że mucha nie siada" cieszy się takim zainteresowaniem, że planujemy dodruk. Jesteśmy też zainteresowani dalszą współpracą z Anną. Co na to Mucha? Jest bardzo zadowolona i ma pewne plany związane z funduszami, które uda jej się pozyskać z sprzedaży książki: Jednym wystarczy chatynka w szczerym polu, a ja bym wolała chatynkę ze szczerym polem, najlepiej po horyzont, najlepiej w Toskanii - wyznała aktorka. Myślicie, że planuje na dobre przenieść się do swojego ukochanego regionu Włoch? Zobacz na Polki.pl: Ubierz się w wiosennym stylu Anny Muchy

ONS
Newsy
To już pewne - Anna Mucha napisze kolejną książkę. Wiemy o czym!
Znamy szczegóły

Czego nie dotknie  Anna Mucha , to natychmiast zamienia się w złoto. Pierwsza napisana przez nią  książka już okazała się hitem! „Toskania, że Mucha nie siada” to subiektywny przewodnik po ulubionych miejscach, w których Ania i jej partner Marcello Sora od kilku lat spędzają wakacje we Włoszech.   Nie przypomina on tradycyjnych przewodników dla turystów. Anna Mucha nie poleca muzeów, które warto zwiedzić , czy kościołów, za to jest sporo o zakupach, pięknych widokach czy obyczajach, które lepiej znać we Włoszech.   I jak się okazuje, wydawnictwo Pascal jest tak bardzo zadowolone ze sprzedaży książki, że już poprosiło Anię o kolejną. Jaką? Już w pierwszym przewodniku Ania z Marcello zdradzili swoje ulubione restauracje i bary oraz pokazali, że dobrze wiedzą, gdzie zjeść. Dlatego kolejna książka ma być o kuchni włoskiej! – zdradza nam znajoma pary. Jak wiemy, Ania Mucha z początkiem lipca jedzie z Marcellem i dziećmi – Stefanią i Teodorem – do Toskanii . Czyżby już zbierała materiały do nowej książki? Wakacje to wakacje, ale na pewno przetestuje potrawy, których jeszcze nie zna i, jak mówi, zapamięta w ten sposób czy warto do danej restauracji wrócić. Bo Mucha najlepiej zapamiętuje miejsca, w których była... smakami – dodaje znajoma.     Kupicie książkę Muchy o włoskiej kuchni?  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner