Książę Harry w sportowym stroju na boisku
ONS
1/7
Książę Harry w sportowym stroju na boisku
ONS

Książę Harry kończy dziś 31 lat! Henry Charles Albert David (bo tak się naprawdę nazywa) to w tej chwili jeden z najbardziej pożądanych królewskich kawalerów. Młodszy brat księcia Williama. W przeciwieństwie do statecznego brata, ma opinię niesłego imprezowicza. Brytyjska prasa niejednokrotnie dokumentowała jego wybryki. A to zdarzyło mu się pójśc na bal w stroju nazisty, a to wynajłą prostytutkę. Największy skandal  to zdjęcia nagiego Harry'ego na imprezie, które wylądowały na okładkach tabloidów. Monarchia przeżyla, ale babcia Elżbieta miala chyba niezły ból glówy. Teraz Harry spoważniał. Był na służbie wojskowej, udziela się na państwowych uroczystościach. I choć swego czasu pół świata swatało go z siostrą księżnej Kate, Pippą Middleton , to chyba na razie Harry nie zamierza założyć rodziny.

2/7
Książę Joachim w mundurze na statku
EAST NEWS

Belgijski książę Joachim (24) zajmuje dziewiąte miejsce do tronu Belgii. Studiował w Anglii, jest oficerem belgijskiej marynarki wojennej. Dla wielbicielek książąt w mundurach:)

3/7
Książę Sheikh Hamdan Bin Mohammed Bin Rashid AL Maktoum w tradycyjnym stroju arabskim
materiały prasowe

Pisze romantyczne wiersze, jest bajecznie bogaty i jaki przystojny... Chyba znaleźliśmy księcia z bajki! Dubajski książę Sheikh Hamdan Bin Mohammed Bin Rashid Al Maktoum (33) jest następcą tronu emira Dubaju Muhammada ibn Raszida Al Maktum. Książę nie lubi spędzać czasu w pałacu.  Jeździ konno, skacze na spadochronie, nurkuje, ale również tworzy poezję pod pseudonimem Faz'za i jest społecznikiem. Przewodniczy Radzie Sportu Dubaju oraz Centrum Dubaju ds. Autyzmu. Wszystkim co robi dzieli się na swoim Instagramie. Nie możemy uwierzyć, że wciąż jest sam...

4/7
Elegancki książę Hussein w okularach, koszuli i marynarce
EAST NEWS

Książę Hussein (21) jest najstarszym synem króla Jordanii. Znany jest z zamiłowania do sportu, szczególnie piłki nożnej. Jego pasją są motocykle. I jest pierwszym pretendentem do tronu Jordanii. 

5/7
Goldie Hawn w futrze, ze skórzaną torebką, książę Azim w fioletowej marynarce
ONS

Książę Haji Abdul Azim (na zdjęciu z aktorką Goldie Hawn) to jedna z najbardziej znanych postaci rodziny królewskiej w Brunei. Jest celebrytą, ulubieńcem paparazzi. Znane są jego wystawne imprezy urodzinowe, na których wśród gości pojawiali się m.in.  Michael i Janet Jackson, Mariah Carey, Sophia Loren, Joan Collins czy Faye Dunaway.  Co nie przeszkadza mu także być filantropem. Od lat uczestniczy w wielu charytatywnych akcjach pomagających m.in. ludziom niewidomym czy dotkniętym autyzmem. Pamiętacie kilkudniowy ślub jego starszego brata? Coś czujemy, że ślub Azima będzie nie mniej wystawny.

6/7
EAST NEWS

Książę Marius Borg Hoiby. Urodził się w 1997 r. i jest najstarszym synem norweskiej rodziny królewskiej. Uczęszcza do szkoły w Oslo. w Interesuje się sportem i gra na pianinie. Na zdjęciu z matką, księżną Mette-Marit. I chyba od razu widać, po kim odziedziczył urodę:)

7/7
Louis Ducuret bez koszulki na boisku
EAST NEWS

Louis Ducruet (23) nie ma oficjalnie żadnego tytułu. Ale niech was to nie zwiedzie - to wnuk księcia Monako Rainiera III Grimaldiego. Syn księżniczki Stefanii i jej ochroniarza Daniela Ducrueta. Znany jest z miłości do piłki nożnej. Poliglota, biegle posługuje się francuskim, angielskim. Zna także japoński, włoski i niemiecki. i choć nie tytuuje się go księciem, to jest 11. w kolejce do tronu monakijskiego.