Party Stories
Książę  Andrzej syn królowej Elżbiety II
East News
Newsy

Królowa Elżbieta zwolniła księcia Andrzeja z pełnienia obowiązków królewskich! Pozwoli mu zatrzymać tytuł?

Książę Andrzej jest drugim synem królowej Elżbiety II. Oprócz niego monarchini i jej maż Filip doczekali się dwóch synów Karola i Edwarda oraz córki Anny. Teraz królowa, chcąc uniknąć skandalu w rodzinie królewskiej z pedofilią w tle, zdecydowała się odsunąć księcia Andrzeja z obowiązków królewskich.

To jednak nie wszystko jej syn został nie tylko zwolniony z pełnienia dotychczasowej funkcji, ale również pozbawiony pensji! Książę straci 249 000 funtów pensji, a wszystko przez przyjaźń Jeffreyem Epsteinem, oskarżonym o pedofilię. Czy książę zatrzyma tytuł? Królowa mu na to pozwoli!?

Co się stanie, gdy królowa Elżbieta II umrze? Procedura jest już zaplanowana. Telewizje mają jeden zakaz

Książę Andrzej poniósł surowe konsekwencje za przyjaźń z Jeffreyem Epsteinem!

Królowa wezwała swojego syna do Pałacu Buckingham i tam poznał decyzję swojej matki. Ta trudna, a zarazem kontrowersyjna decyzja jest związana z udziałem księcia w aferze związanej z Jeffreyem Epsteinem. Nie od dziś wiadomo, że książę często bywał w willi amerykańskiego finansisty. Jedna z młodych dziewcząt, które były tam wykorzystywane seksualnie oskarżyła księcia Andrzeja o gwałt. Jak donosi „Daily Mail” członek rodziny królewskiej został wezwany przez FBI, aby jeszcze przez świętami Bożego Narodzenia złożył zeznania w tej sprawie.

Książę Andrzej i jego pracownicy muszą współpracować przy wszystkich dochodzeniach, stawiać się w sprawie zeznań i procesów cywilnych oraz przedstawić wszystkie dokumenty. Nikt nie stoi ponad prawem i każdy powinien odpowiadać na pytania - powiedziała dla "Daily Mail" adwokat Lisa Bloom.

Kontrowersyjny wywiad księcia Andrzeja!

To oznacza, że sytuacja księcia Andrzeja jest naprawdę poważna, skoro królowa zdecydowała się na tak trudny dla niej krok i „odcięła” swojego syna od rodziny królewskiej! Ogromne kontrowersje wywołał wywiad księcia, którego ostatnio udzielił. Według brytyjskich mediów to właśnie ten wywiad przyniósł dla syna królowej tak katastrofalne skutki, jeśli chodzi o jego rolę w rodzinie królewskiej.

Książę Andrzej przyznał, że nigdy nie nie spotkał Virginii Roberts, nastolatki, która oskarża go o gwałt, podczas kiedy ich wspólne zdjęcie od jakiegoś czasu było rozsyłane w sieci. Co więcej, chcąc potwierdzić swoją wersję wydarzeń stwierdził, że tego dnia spotkał się z córką, Beatrycze. W wywiadzie nie zabrakło też słów skruchy, ale to mało wiarygodne wypowiedzi wysunęły się na pierwszy plan.

I to właśnie mnie każdego dnia męczy. Bo jest to coś, co nie przystoi członkowi rodziny królewskiej, a przecież my staramy się każdego dnia utrzymywać jak najwyższe standardy i tradycje. A ja zawiodłem. Po prostu - powiedział książę Andrzej  na temat znajomości z Jeffreyem Epsteinem w wywiadzie dla BBC.

Książę Andrzej zatrzyma swój tytuł?

Aferę z księciem Andrzejem brytyjscy eksperci wprost nazywają największym kryzysem, który ogarnął rodzinę królewską od dziesięcioleci. Penny Junor, królewski ekspert, powiedziała: „Myślę, że królowa jest przerażona - to był katastrofalny rok”, a biografka rodziny królewskiej Ingrid Seward, dodaje: „Nigdy czegoś takiego nie pamiętam”.

Według doniesień "Daily Mail" książę Karol, który obecnie przebywa w Nowej Zelandii ze swoją żoną Camillą, potwierdził, że jego młodszy brat został pozbawiony wszelkich obowiązków królewskich. Jeśli książę zostanie uznany za winnego królowa odbierze mu tytuł? Patrząc na obecną sytuację - wydaje się to bardzo prawdopodobne!

 

 

Książę Andrzej jest drugim synem królowej Elżbiety II i księcia Filipa

Książę  Andrzej syn królowej Elżbiety II
East News

Królowa Elżbieta II słynie z tego, że jest surową monarchinią. 

Królowa Elżbieta i książę Filip
East News

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Księżna Kate i królowa Elżbieta razem
EastNews
Newsy
Księżna Kate i królowa Elżbieta II cierpią na tę samą chorobę! O co chodzi?

Mogłoby się wydawać, że członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej mają bajkowe życie, bowiem mieszkają w pałacach, mają służbę i nie muszą martwić się o pieniądze. Nie do końca tak jest... Zarówno królowa Elżbieta II , jak i jej dzieci i wnukowie muszą przestrzegać zasad protokołu, wykonywać liczne obowiązki, odbywać po kilkanaście podróży w ciągu roku i uważać na każdy swój krok. I przede wszystkim zawsze być do dyspozycji! Księżna Kate przez wszystkie swoje ciąże była bardzo aktywna, choć nie zawsze dobrze się czuła. Teraz też często zdarza się, że Kate źle się poczuje, ale nie rezygnuje ze swoich obowiązków. Ostatnio podczas urodzin królowej Elżbiety II zrobiło jej się słabo i odczuwała mdłości, ale nie zrezygnowała z udziału w uroczystości. Co takiego stało się Kate? Okazuje się, że żona księcia Williama cierpi na tę samą chorobę, co królowa Elżbieta II. O co chodzi? Zobacz także:   Książę William próbował w ostatniej chwili odwołać swój ślub z księżną Kate? Zaskakujące informacje!       Tanie noclegi na całym świecie! Wybierz najlepszą opcję dla Ciebie na stronie Booking.com wyprzedaże .  

królowa Elżbieta II
East News
Newsy
Królowa Elżbieta II pokazała charakter! Uderzyła bratanka w twarz

Królowa Elżbieta II  doskonale zdaje sobie sprawę ze swojej pozycji. Jest nie tylko głową 17 państw, ale i najdłużej panującą monarchą w Wielkiej Brytanii! Elżbieta II nie lubi, gdy się jej sprzeciwia. Niezależnie od tego czy jest to pracownik Pałacu czy ktoś z bliskich nie życzy sobie buntu. Elton John, przyjaciel królewskiej rodziny zdradził jak królowa reaguje na sprzeciw! Okazuje się, że Elżbieta zamiast słów woli czyny! Takiego zachowania nie spodziewaliśmy się po niej... 

Królowa w fioletowej stylizacji, Meghan i Harry
East News
Newsy
Są szczegóły spotkania z królową! Dlaczego Meghan nie mogła zabrać głosu? Książę Karol ostrzega Harry'ego

Po ogłoszeniu przez księcia Harry’ego i Meghan Markle decyzji o rezygnacji z królewskich obowiązków, Elżbieta II zwołała spotkanie kryzysowe z udziałem księcia Karola oraz swoich dwóch wnuków, aby umówić szczegóły i dojść do porozumienia. Efekt tego spotkania może mieć znaczący wpływ na losy rodziny królewskiej. Co ustalono? Brytyjskie media podają szczegóły narady z udziałem królowej Elżbiety.  Zobacz także: Królowa Elżbieta wydała oświadczenie w sprawie Meghan i Harry'ego! Szczegóły spotkania w sprawie Harry'ego i Meghan Decyzja Harry’ego i Meghan o rezygnacji z pełnienia obowiązków królewskich wywołała burzę w brytyjskich mediach. Książęca para zakomunikowała, że chce uzyskać niezależność finansową i założyć własną fundację charytatywną. Chcą dzielić też swoje życie między Amerykę Północną a Wielką Brytanię. Rodzina królewska musiała zareagować, stąd poniedziałkowe spotkanie kryzysowe w pałacu Sandringham z udziałem królowej. Jego szczegóły podają brytyjskie tabloidy. Według Richarda Kaya z Daily Mail, książę Harry przybył na spotkanie dwie godziny wcześniej, by spotkać się z babcią w cztery oczy i najpierw samemu przedstawić jej swoje stanowisko w sprawie. Według tego samego źródła, Meghan, która przebywa za oceanem, nie mogła wziąć udziału w dyskusji za pomocą połączenia telefonicznego, z uwagi na obawy, że nie będzie ono bezpieczne i szczegóły rozmowy wyciekną na zewnątrz.  Ostatecznie zdecydowano, że nie jest konieczne, by Księżna Sussex brała udział w rozmowie - czytamy. Daily Mail powołuje się na źródła zbliżone do ojca Harry'ego, księcia Karola, który miał przestrzec syna, że nie będzie miał już dostępu do...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner