Krzysztof Ibisz to jeden z weteranów polskiego show-biznesu. Dziennikarz słynący z dbania o urodę od zawsze wzbudza emocje, a jego kolejne małżeństwa i związki stanowiły pożywkę dla tabloidów i gazet z całego kraju. Wygląda na to, że Ibisz dostarczył im właśnie kolejny temat.

Reklama

Na wczorajszej premierze filmu "Przedtem, potem" w warszawskim Kinie Muranów, Krzysztof pojawił się w towarzystwie tajemniczej blondynki. Para chętnie pozowała fotografom, a nowa dziewczyna prezentera doskonale odnajdywała się w roli celebrytki - przyjmowała profesjonalne pozy i zaangażowane miny. Ibisz był nią wyraźnie zachwycony, a wszystko wskazuje na to, że nie jest to przelotny romans, bo dwojgu zakochanych na premierze towarzyszyli rodzice prezentera. Czyżby więc Krzysztof był gotowy na ponowne założenie rodziny?

Zobacz nową wybrankę gwiazdora poniżej i obejrzyj wywiad, który AfterParty.pl przeprowadziło z Ibiszem w trakcie konferencji Festiwalu Top Trendy 2013. Dziennikarz zdradza w nim, że w Sopocie pojawi się na scenie... w dresie.

Reklama

Zobacz też Krzysztofa Ibisza i inne gwiazdy w leginsach na warszawskim maratonie:

Reklama
Reklama
Reklama