Krzysztof Ibisz poprowadzi nowy program w Super Polsacie
Instagram

Krzysztof Ibisz zostanie gospodarzem nowego programu! W której stacji? Wiemy!

Krzysztof Ibisz poprowadzi nowy program w Super Polsacie
Instagram

Krzysztof Ibisz poprowadzi nowy program w Super Polsacie. Okazuje się, że stacja planuje emisję polskiej wersji francuskiego teleturnieju "Joker". Uczestnicy będą walczyć w nim o maksymalną kwotę 50 tysięcy złotych. Według doniesień branżowego portalu Wirtualnemedia.pl Polsat już w październiku rozpocznie nagrania pierwszych odcinków teleturnieju. Wciąż nie wiadomo, kiedy program trafi na antenę, jednak producenci są pewni jednego- gospodarzem "Jokera" zostanie Krzysztof Ibisz. 

Krzysztof Ibisz w roli prowadzącego jest fantastyczny. Ma ogromne doświadczenie, prowadził wiele teleturniejów i ten gatunek jest mu szczególnie bliski- w rozmowie z portalem przyznała producentka "Jokera". 

Jakie są reguły nowego teleturnieju?

Uczestnicy teleturnieju będą musieli odpowiedzieć na dziesięć pytań z różnych dziedzin. Gracze będą mogli skorzystać z ośmiu jokerów, które mogą uchronić przed stratą zdobytych pieniędzy lub pomóc w odpowiedzi na pytanie. Co ciekawe- z teleturnieju nie da się odpaść! 

Będziecie oglądać nowy teleturniej prowadzony przez Krzysztofa Ibisza? 

Zobacz także: Który teleturniej powinien wrócić na antenę?! "Najsłabsze ogniwo", "Idź na całość", a może "Gra w ciemno"? GŁOSUJ!

Krzysztof Ibisz poprowadzi nowy teleturniej w Super Polsacie.

Krzysztof Ibisz podczas gali "Serce dla zwierząt"

Będziecie oglądać?

„Osobowości i Sukcesy Roku 2017”, Krzysztof Ibisz
Łukasz Giersz, Mateusz Nawrocki, Radek Nawrocki

Więcej na temat Krzysztof Ibisz
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05