makijaż Pauliny Krupińskiej
Instagram

O tym konflikcie mówiło się przez kilka ostatnich tygodni! Paulina Krupińska i Ewa Chodakowska pokłóciły się ze sobą na planie "Dance, Dance, Dance". Awantura szybko przeniosła się poza program i wszystko wskazywało, że gwiazdy spotkają się w sądzie! Czy po zakończeniu emisji tanecznego show tancerka i jurorka podały sobie ręce? Przeczytajcie, co Paulina powiedziała na ten temat. 

1/4
Paulina Krupińska i Klaudia Halejcio w "Dance, dance, dance"
East News

Ewa Chodakowska po raz pierwszy wcieliła się w rolę jurorki w programie "Dance, Dance, Dance". U boku Idy Nowakowskiej i Roberta Kupisza oceniała gwiazdy, które próbowały odtworzyć najpopularniejsze teledyski na scenie. Jurorka zarzuciła modelce brak zaangażowania w taniec, co bardzo nie spodobało się partnerce Klaudii Halejcio. Po nakręceniu odcinka i wyemitowaniu go w telewizji, Paulina na swoim Instagramie odniosła się do swojego tańca, dodając że niektóre słowa Ewy w jej stronę zostały wycięte. W odpowiedzi Ewa zarzuciła jej manipulację i wyznała, że sprawą już zajmuje się prawnik. Czy Paulina otrzymała już jakieś pismo? 

Zobacz także: Ewa Chodakowska popłakała się i opuściła studio "Dance, Dance, Dance"! Co się stało?

 

2/4
Krupińska o Ewie
Instagram

W rozmowie z "Pomponikiem" Paulina skomentowała sytuację. 

 - Nigdy nie wypowiedziałam się na ten temat. Nigdy nie napisałam żadnego komentarza na temat Ewy. Całe zamieszanie działo się obok mnie. Wiem, że zaświadczeniem lekarskim mogłam zamknąć ten temat jednak nie miałam takiej potrzeby - powiedziała.

3/4
Paulina Krupińska, Ewa Chodakowska
EastNews

Dodała, że pisała do Ewy Chodakowskiej prywatne wiadomości, w których panie wyjaśniły sobie wszystko między sobą. 

Żadna z nas nie chce komentować tej sytuacji. Sprawy w sądzie nie będzie. Nie dostałam nawet żadnego pisma od jej prawników - zakończyła Krupińska. 

4/4
Ewa Chodakowska obcięła włosy
Instagram

Czy Ewa też powinna w jakikolwiek sposób odnieść się do awantury, która miała miejsce? A może nie powinniśmy już dłużej tego roztrząsać?