Guerlain

Krótka historia kultowego pudru do twarzy Guerlain

Guerlain

Pierre-François Pascal Guerlain w 1829 roku w Paryżu założył przedsiębiorstwo, które dzisiaj jest jednym z najsłynniejszych i najbardziej ekskluzywnych marek kosmetycznych na świecie. Jednym z jego najbardziej cenionych i najstarszych zarazem produktów jest puder do twarzy.

Przeczytajcie więcej o najnowszych kosmetykach

Pierwszy puder Guerlain został stworzony w 1830 roku. Autor korzystając ze swojego imponującego know-how wyselekcjonował niezwykle drobne pudry i pigmenty. Ponad 160 lat później, w 1991 powstały Les Voilettes – w formie sypkiej i prasowanej. Transparentność przybrała nową formę, oferując zarówno aksamitny, jak i promienny efekt, łącząc matowe wykończenie i niezwykłą trwałość makijażu, w sposób bezprecedensowo finezyjny. Tworząc na twarzy perfekcyjną woalkę, przepełnioną całkowicie uzależniającym zapachem…Les Voilettes od Guerlain to kosmetyk, który uosabia szyk i glamour, sprawiając, że wiecznie kobiecy gest „pudrowania nosa” nabiera nowego znaczenia.

W 2013 w sklepach na całym świecie dostępne są nowe pudry Guerlain Les Voilettes, o jeszcze lżejszej formule. Zarówno w formie sypkiej jak i prasowanej,  miks ultrachłonnych pudrów i cząsteczek skutecznie utrwala makijaż i pokrywa twarz matową woalką, niewidoczną gołym okiem. Pudry Guerlain to niezaprzeczalnie kobiecy must-have.

Matujący puder w kompakcie Guerlain kosztuje ok. 205 złotych

Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48