East News
1/5
East News

 

Nikt się chyba tego nie spodziewał! Choć królowa Elżbieta bardzo często rusza w służbowe podróże, rzadko można ją spotkać w... centrum handlowym! Tym razem jednak głowa brytyjskiej rodziny królewskiej zrobiła wyjątek i pojawiła się w jednej z luksusowych galerii. Pod sklepem zjawiły się tłumy, które chciały choć na chwilę uścisnąć dłoń monarchini. Jakie sklepy odwiedziła królowa Elżbieta? Co ją najbardziej zainteresowało? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Jaka jest ulubiona piosenka królowej Elżbiety? Będziecie zaskoczeni!

2/5
East News

 

Królowa Elżbieta w centrum handlowym. Co oglądała?

Królowa Elżbieta pojawiła się w Bracknell, gdzie złożyła oficjalną wizytę. Mimo szeregu obowiązków głowa brytyjskiej rodziny królewskiej znalazła też czas na przyjemności. O dziwo królową można było spotkać w centrum handlowym Lexicon. Jej uwagę zwróciły przede wszystkim... kapelusze! Nie jest bowiem tajemnicą, że królowa Elżbieta kocha eleganckie nakrycia głowy. Poniekąd nakazuje jej to protokół. Królowa Elżbieta ma pokaźną kolekcję pięknych kapeluszy. Ciekawe, czy skusiła się na jakiś? 

 

Zobacz także: Jak książę Filip nazywa królową Elżbietę, gdy są tylko we dwoje? Będziecie zaskoczeni!

3/5
East News

 

Królowa Elżbieta oglądała także eleganckie buty i apaszki, czyli to, co kobiety lubią najbardziej!

4/5
East News

 

Pod centrum handlowym czekały na nią tłumy. Każdy chciał choć na chwilę uścisnąć dłoń królowej lub powalczyć o pamiątkowe zdjęcie!

 

Zobacz także: Tego królowa Elżbieta nigdy nie nosi publicznie, w przeciwieństwie do Kate Middleton! Mowa o...

5/5
East News

 

Chcielibyście spotkać kiedyś królową Elżbietę na zakupach? To mogłoby być ciekawe spotkanie :) 

Więcej na temat królowa Elżbieta II