Królowa Elżbieta II
East News

Królowa Elżbieta II szuka pracownika! Pensja? Ponad 21 tys. złotych miesięcznie. Sprawdź, czy spełniasz wymagania!

Królowa Elżbieta II
East News

Królowa Elżbieta II potrzebuje nowego pracownika! Według informacji uzyskanych przez zagraniczne media, głowa brytyjskiej rodziny królewskiej chce zatrudnić osobę, która będzie zajmować się ich profilami w mediach społecznościowych. Ile będzie można zarobić?

Zobacz także: Skandal w rodzinie królewskiej! Królowa pomagała Karolowi ukryć romans!?

Jeśli tajniki mediów społecznościowych nie są ci obce, to powinieneś zapoznać się z ofertą pracy Królowej Elżbiety II! Brytyjski dziennik „Evening Standard” dotarł do ogłoszenia na portalu LinkedIn, w którym głowa brytyjskiej rodziny królewskiej oferuje pracę specjaliście ds. social mediów. W ogłoszeniu zostało podanych dużo szczegółów, dotyczących wymagań oraz stawki. 

Ile zarobi nowy pracownik rodziny królewskiej? 

Królewski dwór w swoim ogłoszeniu podał, ile w przeciągu roku będzie mógł zarobić ich nowy pracownik. Brytyjska rodzina królewska zaoferowała 50 tys. funtów rocznie czyli ponad 250 tys. złotych (około 21 tys. zł miesięcznie!), a ponadto będzie można skorzystać z darmowego posiłku w pracy. Praca będzie polegała na prowadzeniu profili królowej w mediach społecznościowych, a także na zarządzaniu prestiżowymi stronami internetowymi.

Wiedząc, że treści będą oglądane przez miliony, chodzi nam o to by nie stać w miejscu i znaleźć nowe sposoby na utrzymanie obecności królowej w oczach opinii publicznej – czytamy w ogłoszeniu.

Aplikacje na to stanowisko można składać do 24 grudnia. Zagraniczne tabloidy informują, że królowa Elżbieta II będzie miała naprawdę trudny wybór, ponieważ swoje CV wysłało wielu kandydatów. Ciekawe, kto spełni wszystkie oczekiwania głowy brytyjskiej rodziny królewskiej i zajmie stanowisko specjalisty ds. social media! 

Chcielibyście pracować u królowej Elżbiety II? 

królowa Elżbieta II
East News

Stawka robi wrażenie - ok. 21 tys. złotych miesięcznie.

Królowa Elżbieta II, uśmiechnięta w chustce na głowie
East News

 

Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51