królowa Elżbieta II
East News

Królowa Elżbieta II ewakuuje się w obawie przed koronawirusem! Mamy zdjęcia

królowa Elżbieta II
East News

Koronawirus sieje strach  wśród ludzi na całym świecie. Nic więc dziwnego, że Brytyjczycy bardzo martwią się o swoją monarchinię, królową Elżbietę II. Jak wiadomo królowa ma już 93 lata, a co za tym idzie znajduje się w grupie podwyższonego ryzyka. Monarchini rzekomo opuściła Pałac Buckingham i udała się do swojej posiadłości w Windsor. Zobaczcie zdjęcia z ewakuacji królowej Elżbiety II!

Zobacz także: Gwiazdy chore na koronawirusa: znani aktorzy, sportowcy, muzycy, politycy

Królowa Elżbieta II ewakuuje się przez koronawirusa

Koronawirus sieje spustoszenie w całej Europie. Każdego dnia przybywa nowych osób, które są zarażone SARS-CoV-2. Niestety trudna sytuacja jest także w Wielkiej Brytanii, jednak do tej pory brytyjski rząd nie podjął tak radykalnych kroków w walce przeciwko koronawirusowi jak np.: Polska czy Czechy. Na Wyspach zalecono jedynie ostrożność osobom w podeszłym wieku, jednak życie towarzyskie w Wielkiej Brytanii toczy się dalej. Nic więc dziwnego, że obywatele tego kraju obawiają się o los swojej monarchini. 

Jak poinformował rzecznik Pałacu Buckingham w wywiadzie dla "Mirror", królowa Elżbieta II postanowiła wyprowadzić się z Londynu na kilka dni. Wygląda jednak na to, że królowa czuje się bardzo dobrze i jest to działanie jedynie profilaktyczne. 

Królowa cieszy się dobrym zdrowiem, ale wielu jej pracowników zaczyna panikować ze względu na koronawirusa. W pałacu wciąż przebywa mnóstwo zagranicznych gości - poinformował rzecznik Pałacu.

Przypomnijmy, że królowa Elżbieta II ma już 93 lata, przez co znajduje się w grupie podwyższonego ryzyka w przypadku zachorowania na koronawirusa. Nic więc dziwnego, że postanowiła na jakiś czas odizolować się i odpocząć z daleka od zgiełku Londynu. Zobaczcie jak wyglądała ewakuacja monarchinii!

East News

Królowa Elżbieta II ewakuuje się z powodu koronawirusa. 

East News

Rzecznik Pałacu w wywiadzie dla "Mirror" podkreślił, że monarchini czuje się dobrze i jest to jedynie działanie profilaktyczne. 

East News

 

Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39