Internauci krytykują Małgorzatę Kożuchowską
ONS

Kożuchowska w futrzanej czapce wywołała burzę w sieci! Fani ostro: "Promotorka martwych zwierząt!"

Internauci krytykują Małgorzatę Kożuchowską
ONS

Internauci ostro krytykują Małgorzatę Kożuchowską! Aktorka rzadko pokazuje prywatne zdjęcia na swoim profilu na Facebooku, tym razem jednak zrobiła wyjątek. Gwiazda takich seriali jak "Druga szansa" czy "Rodzinka.pl" pochwaliła się zdjęciem z zimowego spaceru. W tle najprawdopodobniej możemy zauważyć synka Małgorzaty Kożuchowskiej z sankami. Aktorka raczej nie spodziewała się jednak, że jej zdjęcie wywoła tak wielkie emocje w sieci.

 

Małgorzata Kożuchowska w futrzanej czapce

Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie, na którym pozuje w wielkiej futrzanej czapce. I chociaż nie wiadomo, czy nakrycie jest z prawdziwego czy ze sztucznego futra, to internauci są bezlitośni. Wśród komentarzy pojawiło się bardzo dużo negatywnych wpisów dotyczących czapki aktorki. Wśród zaskoczonych internautów swój wpis zamieściła również Ilona Łepkowska, która najwyraźniej również nie może uwierzyć, że Małgorzata Kożuchowska nosi naturalne futra.

Następna promotorka Martwych Zwierząt!!!!!, które chciały żyć... szkoda ze nie obdzierają ludzi.... żywcem ze skóry, tak jak to biedne zwierzę na głowie Kozuchowskiej, WSTYD!!!!!!!!

Bardzo lubię Panią Pani Małgosi, Pani osobę, role, urodę, talent te rzeczy bardzo w Pani cenie. Podzielam jednak zdanie niektorych osób, ze osoba o tak dużej wrażliwości promuje hodowle zwierząt na futra i przyczynia sie do tak wielkiego cierpienia... to smutne- pisali internauci (pisownia oryginalna).

Małgosiu, prawdziwe futro?!?????!!!!- pytała Ilona Łepkowska. 

Myślicie, że Małgorzata Kożuchowska zareaguje na krytykę internautów i odpowie Ilonie Łepkowskiej, czy nosi naturalne futra?

 

Zobacz także: Futra: wybrać naturalne czy sztuczne?

 

Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie w futrzanej czapce.

Internauci krytykują Małgorzatę Kożuchowską
Facebook

Zdjęcie aktorki skomentowała Ilona Łepkowska.

Ilona Łepkowska skomentowała zdjęcie Małgorzaty Kożuchowskiej
Facebook

Internauci ostro skrytykowali Małgorzatę Kożuchowską.

Małgorzata Kożuchowska
East News

Więcej na temat Małgorzata Kożuchowska
Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40