Siostry Kardashian słyną z kontrowersyjnego stylu życia, otaczania się luksusami oraz wielu romansów. Nie inaczej jest z najstarszą z sióstr – Kourtney Kardashian. Przed długi czas to właśnie ona uchodziła za najbardziej ułożoną i spokojną z klanu Kardashianów, jednak ostatnio to się zmieniło. Odkąd rozstała się z Scottem Disickiem, ojcem trójki swoich dzieci, zaczęła pokazywać swoją bardziej szaloną stronę!

Reklama

East News

Młody kochanek i wakacje w Portofino

Kilka miesięcy temu 39 latka związała się z młodszym o 14 lat modelem, Younesem Bendjimem. Para jest w sobie szaleńczo zakochana i uwielbia okazywać swoje uczucia w miejscach publicznych oraz chwalić się wspólnymi zdjęciami na Instagramie. Ostatnio wybrali się razem z dziećmi Kourtney na wakacje do Portofino we Włoszech, miejscowości uwielbianej przez światowe gwiazdy. Widać, że cała rodzina doskonale się bawiła! Kourtney eksponowała swoje zgrabne ciało w odważnych kostiumach kąpielowych, opalała się oraz pozowała do pięknych fotografii. Para wraz z dziećmi spacerowała po uroczych, małych uliczkach włoskiego miasteczka, zajadała się pysznymi lodami oraz pływała na jachcie. Żyć nie umierać!

Internet na wakacjach

Jeśli i ty nie wyobrażasz sobie życia bez internetu, podczas zagranicznych podróży, a nie chcesz zapłacić fortuny za rachunek telefoniczny, sprawdź już teraz ofertę roamingu Orange. Klienci ofert na abonament w Orange będąc na wakacjach w krajach Unii Europejskiej, mogą swobodnie rozmawiać, wysyłać SMSy i korzystać z internetu bez obaw o wysokie koszty, nadal bez dodatkowych opłat od Regulatora. Firma Orange nie zapomniała również o miłośnikach dalekich podróży i stworzyła dla nich nowe, korzystne pakiety roamingowe. Dzięki nim podróżując do 50 popularnych turystycznie krajów poza Unią Europejską będziesz mógł swobodnie rozmawiać, pisać i korzystać z internetu. Dostępne są dwa pakiety roamingowe: „Pakiet GO 150” oraz „Pakiet GO 500”, w ramach których otrzymasz 150 MB albo 500 MB internetu do wykorzystania w roamingu. Automatyczna blokada internetu po wykorzystaniu pakietów chroni przed wysokimi rachunkami. Pakiety kosztują odpowiednio 50 i 150 zł. Minuta połączenia, SMS lub MMS kosztują tyle samo – po 1,50 zł w każdej opcji. Jest to świetne rozwiązanie dla aktywnych osób, które kochają zwiedzać świat, ale również chcą być w kontakcie ze swoimi bliskimi i dzielić się nimi swoimi przeżyciami.

Zobacz także

W końcu, podróże zawsze kształcą i rozwijają, nawet siostry Kardashian ;)

Reklama

Materiał powstał we współpracy z firmą Orange

Reklama
Reklama
Reklama