Rossmann promocja -55 proc.
East News

Promocja w Rossmannie -55 proc. startuje już jutro, 19 kwietnia! To idealna okazja, żeby kupić tanie kosmetyki do makijażu: podkłady, pudry, cienie do powiek, szminki, kredki do oczu i brwi, tusze do rzęs, a nawet lakiery do paznokci.

Co musicie wiedzieć przed promocją w Rossmannie, zanim rzucicie się w wir zakupów? Niedawno drogeria udostępniła regulamin promocji. Poznajcie szczegóły!

Zasady promocji w Rossmannie -55 proc.

Z regulaminu promocji Rossmanna wynika, że akcja skierowana jest wyłącznie do uczestników Klubu Rossmann. Potrwa od 19 kwietnia do 30 kwietnia 2019 roku lub do wyczerpania  zapasów w drogeriach. Z akcji można korzystać, kupując kosmetyki na stronie internetowej Rossmanna. Trzeba kupić minimum trzy różne produkty do makijażu o innych kodach kreskowych, żeby wziąć udział w akcji promocyjnej i cieszyć się tanimi zakupami.

Ponadto, jeden uczestnik Klubu Rossmann może skorzystać z 55 proc. rabatu maksymalnie trzy razy. Należy także pamiętać, że rabat jest naliczany od ceny regularnej i nie łączy się z innymi rabatami w drogerii. 

Zwrot lub wymiana kosmetyków z promocji -55 proc. w Rossmannie

Gdy wpadniesz w szał zakupów, musisz mieć na uwadze, że zakupione kosmetyki w promocji -55 proc. nie podlegają zwrotom lub wymianom! Trzeba więc dokonywać przemyślanych zakupów. Co ciekawe jednak, kupując kosmetyki -55 proc. tańsze w sklepie internetowym, można odstąpić od umowy sprzedaży.

Jakie kosmetyki warto kupić w promocji w Rossmannie? 

Przedstawiamy najlepsze kosmetyki do makijażu, które kupicie już o 6 złotych w promocji -55 proc. Zobaczcie poniżej, które produkty będą miały tak bardzo obniżone ceny! 

1/6
Delia Coral Hybrid Gel w promocji w Rossmannie
Mat. prasowe

Delia Coral Hybrid Gel to hybrydowy lakier do paznokci, który wytrzymuje kilka tygodni bez odprysków. Kosztuje 8,99 złotych, natomiast w promocji w Rossmannie - 4,05 zł!

2/6
AA Make Up Matt w promocji w Rossmannie
Mat. prasowe

AA Make Up Matt to podkład, który idealnie nadaje się do skóry tłustej i mieszanej. Podkład minimalizuje wydzielanie sebum, sprawia, że skóra jest zmatowiona i gładka. Jego regularna cena to 13,99 zł, natomiast w promocji w Rossmannie zapłacicie za niego 6,30 zł.

3/6
Lovely Precious Kit w promocji w Rossmannie
Mat. prasowe

Lovely Precious Kit to zest 9 odcieni o wysokiej koncentracji pigmentów. Cenie łatwo się blendują i są wyjątkowo trwałe! Kosztują 15,99 złotych, a w promocji w Rossmannie - 7,20 złotych! Na pewno warto na nie zwrócić uwagę. 

 

4/6
Bell Hypoallergenic Mat w promocji w Rossmannie
Mat. prasowe

Bell Hypoallergenic Mat nadaje nie tylko matowy efekt na ustach, ale przede wszystkim pomadka jest naprawdę trwała. Nie znika nawet po zjedzeniu obiadu! Kosztuje 19,49 złotych, a w promocji w Rossmannie - 8,78 zł

5/6
Lovely Skin Kissing Powder Skin Loose Powder Skin w promocji w Rossmannie
Mat. prasowe

Lovely Skin Kissing Powder Skin Loose Powder Skin Photoready to puder, który jest bardzo zachwalany za skuteczne działanie. Jego fanki cenią go, że matuje skórę przez cały dzień. Kosztuje 16,60 złotych, ale w promocji -55 proc. w Rossmannie - 7,47 złotych.

6/6
Bell Hypoallergenic w promocji w Rossmannie
Mat. prasowe

Bell Hypoallergenic to hypoalergiczny tusz do rzęs, który zwiększa ich objętość. Kosztuje 20,49 złotych, natomiast w promocji w Rossmannie - 20,49 zł.

Więcej na temat Rossmann