Konkurs MTV EMA 2013
ONS

Konkurs! Wygraj wyjazd na MTV EMA 2013 [WYNIKI]

Konkurs MTV EMA 2013
ONS

KONKURS ZAKOŃCZONY!

Lista laureatów:
Iwona B.
Michał G.

Gratulujemy! Ze zwycięzcami skontaktujemy się wkrótce!


KONKURS ZAKOŃCZONY!


Gala MTV EMA 2013 to największe muzyczne święto w całej Europie. Już 10 listopada do Amsterdamu zjadą topowe światowe gwiazdy, które powalczą o prestiżową statuetkę. Wśród nich także reprezentacja Polski. Kto to będzie? Podczas wielkiej imprezy MTV EMA PRE-PARTY 2013, która odbędzie się 30 października w klubie Soho w Warszawie, wręczona zostanie statuetka dla Najlepszego Polskiego Artysty, który pojedzie do Amsterdamu walczyć o kolejny tytuł.

Ty też możesz znaleźć się w tym elitarnym gronie i wraz z AfterParty.pl i MTV Polska wylecieć do Amsterdamu, aby na żywo poczuć największe muzyczne emocje. Mamy dla Ciebie 1 z 2 podwójnych zaproszeń na galę MTV EMA 2013.Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie.


Nagrody

Do wygrania są 2 podwójne zaproszeń na galę MTV EMA 2013, która odbędzie się 30 października w Amsterdamie. Nagroda obejmuje przelot w obie strony, zakwaterowanie, opiekę na miejscu, wstęp na czerwony dywan imprezy, wejście na galę oraz na afterparty. Konkurs wyłącznie dla osób pełnoletnich. Bilety zostaną przekazane przez firmę zewnętrzną (szczegóły w regulaminie konkursu).
Dowiedz się więcej o nagrodach i gali MTV EMA PRE-PARTY 2013
 

Zadanie konkursowe

Żeby wygrać nagrodę musisz odpowiedzieć na krótkie pytanie i uzasadnić swój wybór w max. pięciu zdaniach:

Wybierz 1 z 10 najlepszy twoim zdaniem najlepszych momentów w historii gali i uzasadnij swój wybór w max. pięciu zdaniach


10 najbardziej legendarnych momentów w historii EMA ZOBACZ TUTAJ


Na zgłoszenia czekamy do 27 października, do 23:59
Wyniki ogłosimy do 28 października.
Regulamin konkursu

Swoje odpowiedzi wysyłajcie na adres mtv@afterparty.pl w tytule wpisując "MTV EMA AMSTERDAM 2013". Pamiętajcie o podaniu imienia i nazwiska, adresu e-mailowego i daty urodzenia.

Do dzieła!

Gwiazdy które walczą o nagrodę "Best Polish Act" na MTV EMA 2013:

Więcej na temat MTV EMA 2013
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22