opryszczka_urgo
Adobe Stock

KONKURS! Pokonaj opryszczkę z URGO Filmogel® Opryszczka i wygraj 1 z 5 bonów do drogerii Super-Pharm!

opryszczka_urgo
Adobe Stock

Kto choć raz w życiu miał tzw. zimno, ten wie, jak nieprzyjemna jest to sprawa. Opryszczki lubią wyskakiwać w najmniej oczekiwanym momencie. Do tego są bolesne i skutecznie potrafią zmniejszyć poczucie pewności siebie… Na szczęście, obecnie na rynku dostępne są coraz lepsze preparaty, które nie tylko leczą opryszczkę, ale pomagają również ukryć zmianę. Naszym odkryciem jest URGO Filmogel® Opryszczka, który każdy z nas powinien mieć w domu! To innowacyjny opatrunek w płynie - skutecznie leczy opryszczkę w każdej fazie oraz zmniejsza ból, swędzenie i pieczenie. Co najważniejsze, działa już od pierwszych oznak „zimna” i skraca czas jego trwania. Jest to zasługa pochodnej celulozy, która tworzy ochronny film i ogranicza zakażenie. Hamuje również namnażanie wirusa HSV i HSV-1. Gojenie zmiany przyśpiesza olejek roślinny bogaty w witaminę E, a alkohol odkaża ranę. Największa zaleta URGO Filmogel® Opryszczka? Preparat jest niewidoczny na skórze! Kobiety zakochają się w nim, ponieważ dzięki URGO Filmogel® Opryszczka możemy zawsze wyglądać nienagannie - tworzy niewidzialny film, a po aplikacji produktu na opryszczkę można nałożyć makijaż i skutecznie ukryć zmianę!

urgo_opryszczka
Adobe Stock

 

Chcemy udowodnić wam, że od teraz opryszczka nie jest już problemem, dlatego wraz z marką URGO przygotowaliśmy konkurs ze wspaniałymi nagrodami! 

Co można wygrać? 
5 x 100 zł bon do drogerii Super-Pharm + produkt URGO Filmogel® Opryszczka

Co należy zrobić? 
Zadanie konkursowe jest bardzo proste - napisz, która cecha opatrunku w płynie URGO Filmogel® Opryszczka jest dla ciebie najważniejsza! Szybkie działanie, dobry skład preparatu, a może to, że po aplikacji produktu na zmianę można nałożyć pomadkę? Czekamy na wasze odpowiedzi!

Powodzenia!

 

Artykuł powstał z udziałem marki URGO

Więcej na temat konkurs
Przeładuj

Czy Marietta z "Hotelu Paradise" jest już gotowa na nową miłość? "Założyłam Tindera"

zobacz 01:10