Konkurs Triumph Inspiration Award 2012


Finaliści tegorocznej edycji Triumph Inspiration Award 2012 już zostali wybrani! Teraz  w dniach 26.07 – 23.08 fani bielizny z całego świata mogą głosować, wspierając swój ulubiony projekt. Polskę reprezentuje Aleksandra Skurtys, młoda projektantka z Wyższej Szkoły Projektowania i Sztuki w Łodzi z projektem „Pervenche”.
 
Wybrane spośród 2 tys. uczestników z 31 krajów najbardziej innowacyjne projekty zainspirowane tematem „Smoki i Motyle”, zostaną zaprezentowane podczas gali finałowej 19 października w Szanghaju w Chinach. Dzięki głosowaniu  Online, entuzjaści mody z całego świata mają swój udział w wyborze zwycięskiego projektu. Wynik głosowania internetowego na stronie www.triumph-inspiration-award.com będzie liczony jako jeden z głosów, który zdecyduje o zwycięstwie.
 
Fani, którzy zagłosują mają szansę wygrać ekskluzywną nagrodę, jaką będzie wyjazd dla dwóch osób na międzynarodowy finał TIA 2012 do Szanghaju. Nagroda zawiera 5000 CNY kieszonkowego, program rozrywkowy, możliwość spotkania się z jurorami, a także 9 kompletów ekskluzywnej bielizny Triumph.
 
Zwycięzca Triumph International Award otrzyma nagrodę pieniężną, oraz możliwość komercyjnego wyprodukowania nagrodzonego projektu, który będzie sprzedawany w wybranych sklepach na całym świecie. Więcej na temat Triumph
Przeładuj

"Hotel Paradise": Kto odpadł za szybko? Klaudia El Dursi zdradza, kogo jest jej najbardziej szkoda

zobacz 01:10