Madonna
BE&W
Newsy

Koniec małżeństwa Madonny?

Po siedmiu latach brytyjski reżyser Guy Ritchie ma już dość życia pod dyktando sławnej żony. Kiedy Madonna wpadła na pomysł, by adoptować kolejną afrykańską sierotę, miarka się przebrała. Guy postawił piosenkarce ultimatum: albo dziecko, albo on.
Madonna i Guy już tylko udają wzorową parę. Ale coraz częściej śpią w osobnych pokojach i prawie nie odzywają się do siebie – zdradził w dzienniku „News of The World” znajomy pary. Właściwie to od początku nie brakowało w ich związku problemów. Starsza o siedem lat i apodyktyczna piosenkarka decydowała o tym, gdzie mają mieszkać, jak wychowywać dzieci, a nawet w co wierzyć. I podczas gdy ona kwitła i wydawała kolejne albumy, Guy coraz bardziej zaniedbywał swoją karierę. Ostatni jego film „Revolver” powstał w 2005 roku. Jeszcze do niedawna Ritchie ustępował Madonnie. W zeszłym roku zgodził się nawet na adopcję sieroty z Malawi, rocznego Davida. Wspierał żonę, mimo że na niego, jak zwykle, spadła większość domowych obowiązków. Kiedy jednak Madonna zapragnęła adoptować trzyletnią Grace, Guy powiedział „dość”. Mimo że piosenkarka ze łzami w oczach prosiła męża, by towarzyszył jej w podróży do Afryki, Ritchie odmówił. Niedługo po wyjeździe żony, zamiast siedzieć potulnie w domu, udał się z kolegami do nocnego klubu Mahiki. Według relacji świadków Guy początkowo najwyraźniej zamierzał topić smutki w alkoholu. Ale wkrótce wyszedł na parkiet i bawił się szampańsko w towarzystwie długonogiej brunetki do białego rana.

Magda Łuków
fot: BE&W
Guy Ritchie, Madonna
ONS
Newsy
Guy Ritchie otwiera pub
Jest niezadowolony ze swojego małżeństwa z Madonną. Żona go zaniedbuje, dlatego chce więcej czasu poświęcić swojej nowej pasji.

    Guy Ritchie interes poprowadzi wspólnie z przyjacielem księcia Williama, Guyem Pelly i znanymi londyńskimi restauratorami. Pub powstanie w snobistycznej dzielnicy Londynu Mayfair. „Będzie to kilkupoziomowy klub inspirowany wnętrzami XVII — wiecznych brytyjskim pubów. Przewidujemy karty członkowskie dla specjalnych klientów”. Pomieszczenia VIP urządził sam dyrektor kreatywny Burberry Christopher Bailey, a Jade Jagger została poproszona o zaprojektowanie kart członkowskich. Otwarcie pubu przewidziano na czerwiec tego roku.    

Newsy
Madonna - Czego może chcieć kobieta, która ma już wszystko?
48-letnia gwiazda muzyki pop jest zdruzgotana. Kiedy na początku października zdecydowała się na adopcję 13-miesięcznego półsieroty z Malawi, Davida Bandy, nie oczekiwała pochwał. Nie spodziewała się jednak, że ktoś może porównać to, co zrobiła, do zakupu butów i próbować odebrać jej dziecko.

Na razie Madonnie udało się zabrać chłopca z sierocińca w Malawi. David zamieszkał z nią w brytyjskiej posiadłości w Wiltshire, gdzie ma znakomite warunki i opiekę. Zajmuje się nim kilka wykwalifikowanych opiekunek, najlepsi lekarze i rosły ochroniarz. Dzięki pomocy Madonny chłopiec wyleczył się z zapalenia płuc i innych chorób. Maluch ma ogromny pokój wyposażony w piękne meble i zabawki, tak jak rodzone dzieci gwiazdy: dziesięcioletnia Lourdes i sześcioletni Rocco. Jeszcze nie potrafi chodzić, a już stoi tam zrobiony ręcznie koń na biegunach, kupiony przez Madonnę w Harrodsie za prawie 10 tysięcy dolarów. I choć ostateczna decyzja o tym, czy piosenkarka zostanie matką Davida, ma zapaść dopiero po 18 miesiącach tak zwanej próby, gwiazda zapowiada, że zrobi wszystko, by uchronić chłopca przed powrotem do sierocińca. Pragnie zapewnić mu komfort i dostęp do najlepszych szkół. Ale przede wszystkim dać dom i miłość, których był pozbawiony. Ukryte pragnienia „Znam Madonnę i wiem, że jest fantastyczną matką. W jej sercu jest tyle miłości, że mogłaby nią obdarować 20 sierot. Jest inspiracją dla innych”, zapewnia Ricky Martin, który od 10 lat pracuje dla UNICEF. Madonna marzyła o powiększeniu rodziny już od dawna. Miała nadzieję, że trzecie dziecko wzmocni jej relacje z mężem, brytyjskim reżyserem Guyem Ritchiem i pomoże zażegnać kryzys w ich związku. Kiedy więc okazało się, że sama nie będzie mogła już rodzić, zaczęła poważnie zastanawiać się nad adopcją. Początkowo myślała o wzięciu na wychowanie sieroty z Ameryki. Ale kiedy przyłączyła się do programu amerykańskiego ekonomisty Jeffreya Sachsa, ratującego afrykańskie dzieci przed śmiercią głodową, zdała sobie sprawę, że są bardziej potrzebujący. Do jej rąk trafiły kasety z afrykańskich sierocińców. To, co zobaczyła na filmach z...

ONS
Newsy
Guy Ritchie ma syna!
Z kim?

Brytyjski reżyser i scenarzysta Guy Ritchie kolejny raz został ojcem. Partnerka gwiazdora, Jacqui Ainsley , z którą jest w związku od roku, urodziła syna. Para nie wybrała jeszcze imienia dla swojej pociechy. - To coś wspaniałego. Dostałem idealny i najwspanialszy prezent na moje 43 urodziny - powiedział Guy w rozmowie z "Hallo!". Guy ma już 11-letniego syna Rocco ze związku z Madonną .   Gratulujemy! chimera

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner