Jimek w kucyku Radzimir Dębski w okularach Scena muzyczna podświetlona Radzimi Dębski dyryguje Miuosh rapuje we Wrocławiu
Jimek w kucyku
1/8
Jimek w kucyku

Koncert Jimka i Miuosha z NOSPR we Wrocławiu w ramach Europejskiej Stolicy Kultury 2016 to było niesamowite wydarzenie. Na Placu Wolności pojawiło się aż 10 000 osób!  Raper Miuosh (i producent muzyczny Miłosz Paweł Borycki) dał bardzo energetyczny koncert przy dźwiękach Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia dyrygowanej przez Radzimira Jimka Dębskiego. Nie da się ukryć, że publiczność była zachwycona i nie obyło się bez bisów. Panowie stanęli na wysokości zadania i zagrali kilka bisów, a na koniec Radzimir wraz z orkiestrą zaprezentował swoją słynną historię hip-hopu w wersji symfonicznej. Na scenie pojawili się też goście, a wśród nich raper Joka. Zaśpiewali słynne "Reprezent".

Całe wydarzenie odbyło się w ramach Europejskiej Stolicy Kultury, którą w 2016 roku został Wrocław!

Zobaczcie, jak to wyglądało!

JIMEK, MIUOSH, NOSPR to było kolejne, po koncercie Davida Gilmoura, wydarzenie Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016.

Jeśli chcecie poczuć klimat koncertu zapraszamy na Instagram Party.pl. Tam posłuchacie fragmentu choćby słynnego utworu "Nie mamy skrzydeł".

 

Zobacz: Seksowny Radzimir Dębski przyłapany! Nawet w restauracji nie rozstaje się z muzyką​

2/8
Radzimir Dębski w okularach
3/8
Scena muzyczna podświetlona
4/8
Radzimi Dębski dyryguje
5/8
Miuosh rapuje we Wrocławiu
6/8
Radzimir Dębski w kucyku
7/8
Yoka na scenie we Wrocławiu
8/8
Publiczność na koncercie Jimka
Więcej na temat Radzimir Dębski