Anna Mucha, będzie Kogel Mogel 4?
ONS

"Kogel Mogel 3" z Anną Muchą to hit. Będzie czwarta część? Ilona Łepkowska zdradza szczegóły!

Anna Mucha, będzie Kogel Mogel 4?
ONS

Trzecia część filmu „Kogel Mogel” jest niewątpliwym sukcesem. Trzy tygodnie od premiery film z udziałem takich gwiazd jak Anna Mucha, Ewa Kasprzyk czy Grażyna Błęcka Kolska obejrzało prawie 1,9 mln widzów. Dlatego już teraz niektórzy zastanawiają się, czy powstanie kolejna, czwarta już część tej kultowej produkcji. Co na ten temat mówią reżyser i scenarzystka?

Powstanie "Kogel Mogel 4”?

Na tym etapie oczywiście za wcześnie mówić, czy „Kogel Mogel 4” powstanie. Jednak znakomite wyniki oglądalności mogą skłonić producentów do szybkiego działania w sprawie kolejnej części. Kordian Piwowarski, reżyser filmu, w rozmowie z wirtualnemedia.pl cieszył się z tak ogromnej popularności filmu:

Cieszę się, że ludzie doceniają naszą pracę, niektórzy chodząc do kina po kilka razy. W dużej mierze widownia „Miszmasz” to młodzież. Są to widzowie, na których najbardziej mi zależy. Tych, co jeszcze nie widzieli, zapraszam do kin, żeby się wyluzowali, pośmiali i odetchnęli na chwilę w tym nieco zwariowanym świecie „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” – mówił w rozmowie z Wirtualnemedia.pl reżyser Kordian Piwowarski.

Z kolei Ilona Łepkowska daje nadzieję na nową część filmu, jeśli wyniki będą dobre:

To nie jest odpowiednia pora na to pytanie. Jeśli będzie bardzo dobry wynik, to pojawi się pewnie myśl o kontynuacji... - powiedziała w rozmowie z "Tygodnik Solidarność”.

Chyba nikt nie zaprzeczy, że „Kogel Mogel 3” jest kasowym hitem, a więc producenci być może pójdą za ciosem i zaczną pracę nad kolejną częścią. Wybralibyście się do kina?

W filmie występują m.in. Nikodem Rozbicki i Katarzyna Łaniewska.

Nikodem Rozbicki na planie Kogel Mogel 3
Instagram

Ale także Ola Hamkało, Anna Mucha i Grażyna Błęcka Kolska.

Gwiazdy na premierze "Kogel Mogel 3"
EastNews

Zobacz: Oto najtrudniejszy QUIZ ze wszystkich części "Kogla Mogla"! Sprawdź się!

Więcej na temat film Kogel Mogel
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47