Demi Moore w czarnej sukience Naomi Campbell w sukni z rozcięciem Emma Bunton w czarnej mini Eva Herzigova w czarnej spódnicy Gisele Bundchen w białej sukience
Demi Moore w czarnej sukience
1/11
Demi Moore w czarnej sukience

W środę, 11 listopada, Leonardo DiCaprio kończy 41 lat. Przystojny aktor jest obiektem pożądania kobiet na całym świecie, a sam słynie z tego, że ma na swoim koncie liczne romanse. Gwiazdor gustuje w pięknych modelkach i faktem jest, że jeszcze żadna mu nie odmówiła. Wśród tych wszystkich piękności znalazła się też jedna Polka. Która? Zobaczcie!

 

Z Demi Moore, Leonardo DiCaprioo romansował od 1997 roku, ale podobno po dość krótkim czasie zrezygnował i nie chciał umówić się z gwiazdą nawet na kawę.

 

Zobacz: Gwiazdy na premierze "Wielki Gatsby" w Cannes

2/11
Naomi Campbell w sukni z rozcięciem

Naomi Campbell również uległa urokowi Leonardo DiCaprio. Zamiłowanie aktora do modelek zostało mu na dłużej.

3/11
Emma Bunton w czarnej mini

Podobno w 1998 roku Leonardo DiCaprio spotykał się z liderką Spice Girls - Emmą Bunton. Para ponoć szybko zerwała, ponieważ gwiazdor nie chciał poznać przyjaciół piosenkarki.

4/11
Eva Herzigova w czarnej spódnicy

Związek modelki Evy Herzigovej i Leonrado DiCaprio przetrwał podobno zaledwie dwa miesiące.

5/11
Gisele Bundchen w białej sukience

Jednym z najdłuższych związków Leonardo DiCaprio był ten z modelką Gisele Bundchen. Para spotykała się aż 5 lat od 2000 roku.

6/11
Bar Refaeli w białej sukni

Drugim związkiem Leonardo DiCaprio z dość długim stażem był ten z Bar Refaeli. Niestety miłosny czar prysnął cztery lata temu, a modelka już jest w szczęśliwym małżeństwie.

7/11
Blake Lively w niebieskim garniturze

Z Blake Lively Leonardo DiCaprio spotykał się w 2011 roku, ale podobno gwiazdorowi nie spodobał się brak dyskrecji ze strony gwiazdy.

8/11
Leonardo DiCaprio w niebieskiej bluzie

O 14 lat młodsza modelka Erin Heatherton była kochanką Leonardo DiCaprio w 2011 roku.

9/11
Toni Garrn w długiej sukni

Tori Garrn to również modelka, ale jej związek z Leonardo DiCaprio trwał bardzo krótko.

10/11
Anna Jagodzińska

Swego czasu pojawiły się nawet plotki, że Leonardo DiCaprio spotyka się z piękną polską modelką - Anną Jagodzińską. W zagranicznych mediach pojawiło się też kilka ich wspólnych zdjęć.

11/11
Rihanna w kostiumie kąpielowym
EastNews

Z kolei niedawno plotkowano o romansie Leonardo DiCaprio z piękną Barbadoską - Rihanną. Żadne z nich natomiast nie potwierdziło tej informacji.