dance-dance-dance
Waldemar Kompała / TVP

Dance Dance Dance: ostre starcie Idy Nowakowskiej z Agustinem Egurrolą. Mamy nagranie! 

dance-dance-dance
Waldemar Kompała / TVP

W pierwszym odcinku trzeciej edycji tanecznego show zaiskrzy między jurorami. Premiera nowej odsłony "Dance Dance Dance" już w najbliższy piątek o 20:30 w TVP2.

"Dance Dance Dance" - sprzeczka jurorów

Po początkowych perturbacjach z powodu koronawirusa program „Dance Dance Dance” w końcu zagości na antenie TVP2 już w najbliższy piątek 20:30. Na scenie zobaczymy taneczne zmagania sześciu duetów, które będą próbowały odwzorować choreografie ze znanych na całym świecie klipów i filmów muzycznych. W pierwszym odcinku gwiazdy programu zatańczą układy m.in.: z przebojów kinowych „Mamma Mia!” i „Shall We Dance?” oraz z klipu „Bailamos” Enrique Iglesiasa.

Po raz pierwszy taneczne wyczyny uczestników oceniać będzie jury w składzie Ida Nowakowska, Joanna Jędrzejczyk oraz Agustin Egurrola, których mocno poróżni jeden z występów, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo.

Daję mocne cztery. W tej edycji czwórka jest dobrą oceną - zakomunikował debiutujący w roli jurora „Dance Dance Dance” Agustin Egurrola. 

Co?! - krzyknęła Ida Nowakowska. 

Ty widziałeś to samo co ja? - pytała z niedowierzaniem jurorka. 

Błagam cię! To było poprawnie zatańczone - wszedł w polemikę choreograf.

Poprawnie to nie jest źle - tłumaczyła poruszona Ida. 

Do dyskusji włączyła się również Joanna Jędrzejczyk. 

Ale przyznaj, że ta opinia była jak strzelenie z lasso - powiedziała zaskoczona oceną kolegi z jurorskiej ławy. 

Czyj występ wywołał tak wielkie emocje wśród jurorów? Przypomnijmy, że w trzeciej odsłonie show wystąpią: prowadzący „Pytanie na śniadanie” - Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy, znani z siódmej edycji programu „Rolnik szuka żony” Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, wokalistka Roksana Węgiel z przyjaciółką Oliwią Górniak, aktorka Anna Matysiak i wokalista Stanisław Karpiel-Bułecka, znana z Kabaretu Czesuaf Olga Łasak, której partneruje przyjaciel Paweł Cieślak oraz influencerka Ola Nowak i kucharz Damian Kordas. 

Premiera „Dance Dance Dance” już 19.03 o godzinie 20:30 w TVP2. 

dance-dance-dance
Mat.prasowe

Materiał powstał z udziałem TVP

Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48