Klaudia Halejcio w stroju kąpielowym Klaudia Halejcio w neonowym stroju kąpielowym
Klaudia Halejcio na wakacjach
Instagram

Jedna z piękniejszych aktorek w kraju, Klaudia Halejcio, została posądzona przez internautów o ingerowanie w swój wygląd! Podobno młoda aktorka zrobiła to nie pierwszy raz. Mianowicie figura 29-latki - według niektórych internautów - to nie zasługa intensywnych treningów na siłowni, a umiejętnego posługiwania się pędzlami do... makijażu!

Czy Klaudia Halejcio naprawdę namalowała sobie "sześciopak" na brzuchu? Zobaczcie zdjęcie, które zbulwersowało fanów aktorki. Też dostrzegacie na nim ingerencję wizażysty?

1/3
Klaudia Halejcio w stroju kąpielowym
Instagram

Klaudia Halejcio w seksownym bikini na Instagramie

Klaudia Halejcio jest bardzo aktywna na Instagramie. Młodą aktorkę oberwuje tam ponad 250 tysięcy osób. Obok seksownych zdjęć 29-latki nie da się przejść obojętnie. Ostatnio Klaudia rozgrzała fanów do czerwoności chwaląc się zdjęciem w stroju kąpielowym. Niestety, stało się ono kością niezgody wśród internautów. 

Wakacje to czas, który bezwzględnie trzeba poświęcić na odpoczynek – czyli regenerację! Dla mnie wypoczynek musi być połączeniem totalnego lenistwa na plaży i aktywnego spędzania czasu! Czyli na sportowo! Tylko tak mogę z każdej wyprawy przywieźć wspaniałe wspomnienia - napisała pod wspomnianą fotografią Klaudia Halejcio. 

2/3

Pod seksownym zdjęciem w dwuczęściowym stroju kąpielowym wywiązała się niemała dyskusja. Część obserwujących Klaudię zarzuciła jej, że dorysowała sobie mięśnie brzucha. Czy tak było?

- Z całą pewnością, otóż kiepsko wyszedł Ci akurat ten makijaż. Ale zapewne nie jest łatwo konturować sobie brzusio

- Sześciopak jak malowany - rozpisywali się fani w sieci. 

 

3/3
Klaudia Halejcio w neonowym stroju kąpielowym
Instagram

To nie pierwszy raz, gdy Klaudia Halejcio została posądzona przez internautów o malowanie mięśni na brzuchu! Ostatnio taka sytuacja miała miejsce dwa lata temu na Instagramie. Zarówno wtedy, jak i teraz pod fotografiami Klaudii pojawiły się głosy broniące aktorkę. Gwiazda na zaczepki fanów odpowiedziała wymowną minką "😅".

Co też ludzie nie wymyślą. Moim zdaniem ciało jest nakremowane (natłuszczone), dlatego niektóre obszary są rozświetlone i wygląda to, jak konturowanie. Zazdroszczę figury bohaterce zdjęcia. Nie oszukujmy się, nie da się tego namalować - napisała jedna z internautek.

Czy gwiazda "Dance, Dance, Dance" namalowała swoje mięśnie?

 

Więcej na temat Klaudia Halejcio