Klara Lewandowska i Robert Lewandowski
Instagram

Tak Klara Lewandowska ogląda serial o... swoim tacie! Ania Lewandowska uchwyciła ten uroczy moment

Klara Lewandowska i Robert Lewandowski
Instagram

Klara Lewandowska to wierny kibic Roberta Lewandowskiego! Dziewczynka bardzo często śledzi mecze z udziałem taty, a teraz z uwagą ogląda animowany serial, gdzie główną postacią jest również Robert Lewandowski! Ania Lewandowska na swoim Instagramie, podzieliła się z fanami tą uroczą chwilą. Zobaczcie sami i dowiedzcie się również, kiedy i gdzie możecie obejrzeć "Kosmiczny wykop". 

Zobacz także: Nikt nie wierzył w Roberta Lewandowskiego: „Za mały, za chudy, połamią mu się te wykałaczkowe nogi”

Klara Lewandowska ogląda serial o... swoim tacie! Ania Lewandowska uchwyciła ten uroczy moment

Chociaż Klara Lewandowska ma dopiero 3 lata, to już bardzo angażuje się w sportowe tematy. I chyba nic w tym dziwnego - w końcu sport ma we krwi. Dziewczynka często towarzyszy mamie na siłowni, a także uważnie śledzi mecze z udziałem taty. Robert i Ania mogą być naprawdę dumni ze swojej pociechy i coś czujemy, ż Klara również obierze sportową drogę w swoim życiu.

Zanim jednak na to przyjdzie czas, to aktualnie Klara wspiera swoich rodziców. Tym razem 3-latka uważnie śledzi animowany serial, gdzie głównym bohaterem jest jej tata. Anna Lewandowska pochwaliła się tym na Instagramie. 

Klara uwielbia oglądać swojego tatę w akcji⚽️ Jeśli tylko pora transmisji prawdziwego meczu nie jest zbyt późna, ogląda go w TV
A teraz 🤗 @_rl9 „Tatuś w bajce!” I to w przystępnej porze!
TATA! Bohater szklanego ekranu czyli animacji pt. „Kosmiczny wykop”☺️ Patrz, to tata!🤗
No naprawdę rozczulający widok😍 - napisała Anna Lewandowska. 

"Kosmiczny wykop" sprawi ogromną frajdę nie tylko tym małym, ale również dużym widzom. Kreskówka, w której występuje postać Roberta Lewandowskiego jest transmitowana na TVN, TVN7 oraz na platformie Player. Nowe odcinki możecie obejrzeć w niedzielę o 13:20, a  powtórki są dostępne w soboty - zarówno na antenie TVN o godzinie 7:25, jak i TVN7 o 8:05. Pierwszy sezon serialu ma liczyć 26 odcinków. 

Historia zabierze widzów na kosmiczną planetę Spaceball, na którą pewnego dnia, wskutek nieoczekiwanego zbiegu wydarzeń, trafia najpopularniejszy polski piłkarz - brzmi opis opublikowany przez produkcję serialu. 

Fani, którzy już obejrzeli pierwszy odcinek "Kosmicznego wykopu" są pod ogromnym wrażeniem i już nie mogą się doczekać kolejnych!

- Dzieciaki były zapatrzone jak w obrazek . Nie dało się ich odciągnąć od tej bajki . Świetna .! ;)

- Mega się ogląda ❤ super rodzinna rozrywka 🙈

- ❤️❤️👌Moja 4 letnia księżniczka była zahipnotyzowana świetna bajka I ten okrzyk brawo Lewy 😚😚😚

-  Rewelacja 👏 chyba będzie to ulubiona bajka naszych dzieci 👍 - piszą fani.

Jak widać, niektórzy już się wciągnęli w nowy serial. Zobaczcie zatem Klarę Lewandowską - uważnie oglądającą bajkę, w której może zobaczyć swojego tatę. Urocze! 

Klara Lewandowska
Instagram

A tak w "Kosmicznym wykopie" został przedstawiony Robert Lewandowski! Podobny?

Robert Lewandowski
Instagram

Ania zachęciła również fanów do obejrzenia kreskówki!

Anna Lewandowska
Instagram

 

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01