Kinia Wiczyńska
Instagram
Newsy

Kinia Wiczyńska – Gwiazda Party Young 2022: "Postawiłam na autentyczność. Nikogo nie udaję!"

W głosowaniu na Gwiazdę Party Young 2022 nie miała sobie równych! Kinia Wiczyńska zdaje sobie sprawę, że popularność powinna się łączyć z odpowiedzialnością. Jak wspiera fanów?

Czwartą edycję plebiscytu Party Young postanowiliśmy połączyć z naszą nową akcja „Party KochaJ siebie”. Co znaczy to hasło? W świecie, gdy wszyscy chcą być piękni i idealni - akceptuj siebie takim jaki jesteś. Pokochaj swoje zalety i wady. W czasie pandemii problemy z samoakceptacją nasiliły się wśród młodzieży. Dlatego tak ważna rolę odgrywają  idole młodego pokolenia - tacy jak zwycięzcy naszego plebiscytu. Tak jak Kinia Wiczyńska - która zdobyła pierwsze miejsce i mówi:  ”Czuję wielką odpowiedzialność. Zdałam sobie sprawę, że dzieciaki mogą mnie chcieć naśladować, więc muszę uważać na to, co mówię, robię. Z wieloma osobami jestem w kontakcie. Na ile potrafię i mam czas, staram się im pomagać”.  Wystarczyło zaledwie kilka miesięcy, by Kinia Wiczyńska z nikomu nieznanej dziewczyny z Elbląga zmieniła się w popularną tiktokerkę. Jej profil śledzi aż 3,4 mln obserwatorów, a ta liczba stale rośnie! Jak ich zdobyła? Pokazuje swoje życie. Przed fanami nie ma tematów tabu – odpowiada na najbardziej intymne pytania. Czy to sprawiło, że w plebiscycie na Gwiazdę Party Young 2022 zdobyła aż 262 733 Waszych głosów? W najnowszym wywiadzie z "Party" influencerka zdradziła, jak udało jej się osiągnąć tak spektakularny sukces w sieci, ile na tym zarabia, a także jaką cenę płaci za popularność.

Nagrody "Power of Nature" rozdane! Zobaczcie naszą relację z tego wydarzenia

Jak Kinia Wiczyńska zdobyła popularność?

Tytuł Gwiazdy Party Young 2022 to już jej drugie wyróżnienie! Kilka miesięcy temu Kinia Wiczyńska zdobyła tytuł Influencerki roku 2022! Mimo to ulubienica nastolatków wciąż nie może uwierzyć w swoje sukcesy! A ma ich na koncie wiele! Choć ma dopiero 20 lat, to już założyła m.in. sklep internetowy, w którym sprzedaje zaprojektowane przez siebie ubrania, kupiła mamie wymarzoną kwiaciarnię, a sobie ekskluzywne auto. Teraz ma zamiar zainwestować w swoje pierwsze mieszkanie w rodzinnym Elblągu. Kinia nie ukrywa, że nie byłoby to możliwe, gdyby nie armia wiernych fanów, która ogląda ją na TikToku i obserwuje w social mediach. Jak udało jej się zdobyć tak liczne zasięgi?

- Postawiłam na autentyczność. Nikogo nie udaję. Nie przygotowuję scenariuszy odcinków. Mówię, co myślę. Jestem szczera. Żartuję, potrafię się z siebie śmiać i chyba za to ludzie mnie pokochali. Szczerość zawsze wygrywa. Czasem zdarza mi się powiedzieć głupotę, ale kto ich nie mówi? – śmieje się Kinia w rozmowie z "Party".

Widać, że przed obiektywem kamery i aparatu Kinia Wiczyńska czuje się jak ryba w wodzie. Podkreśla, że w dużej mierze to zasługa jej rodziców, którzy nigdy nie temperowali jej charakterku i zawsze ją wspierali. Nigdy nie krzyczeli, raczej podsuwali rozwiązania dzięki czemu influencerka zawsze czuła się kochana i nie miała problemów z samoakceptacją. Ale zanim na sto procent pokochała siebie, mierzyła się z kompleksami. Kinia Wiczyńska opowiedziała szczerze o swoich problemach z uzębieniem

- Moim wielkim kompleksem były zęby. A zaczęły nim być, jak widzowie zaczęli pisać na ich temat nieprzyjemne komentarze. Przez te zęby przestałam otwierać buzię na TikToku, ale potem pomyślałam, że nie może tak być! Na swoim przykładzie chciałam pokazać dziewczynom, że ja też mam problem. Dlaczego mam się tego wstydzić? Założyłam aparat i nie przejmuję się już głupimi komentarzami. Po prostu robię swoje i staram się to robić jak najlepiej – tłumaczy. 

Ile zarabia Kinia Wiczyńska?

Influencerka przyznaje, że kiedyś nie wierzyła, że można zarobić w internecie pieniądze! Pierwszą kwotą, jak wpłynęła na jej konto było 200 zł! Wspomina, że wspólnie z mamą nie mogły uwierzyć, że są prawdziwe! Dziś jej zarobki znacznie przewyższają tę kwotę i pozwalają powadzić bogate i wygodne życie! W rozmowie z "Party" Kinia zdradziła, ile obecnie zarabia!

- Można zarobić od kilkuset złotych do nawet kilkudziesięciu tysięcy. Kiedyś na samym livie udało mi się zebrać kilka tysięcy złotych! Kupiłam sobie telefon, żeby nagrywać filmiki lepszej jakości. Potem przeniosłam się do liceum wieczorowego, żeby w pełni poświęcić swój czas na nagrywanie filmików. Wydaję zarobione pieniądze, ale nauczyłam się też inwestować – mówi Kinia Wiczyńska.

Są to na pewno astronomiczne kwoty, bo Kinia Wiczyńska w krótkim czasie kupiła sobie m.in. auto, a mamie kwiaciarnię, założyła też  sklep z ubraniami. Co więcej, pomaga finansowo rodzicom i zatrudniła do pracy swojego brata, który pomaga jej montować filmiki. Teraz myśli o poważnej inwestycji – chciałaby odłożyć na mieszkanie. Niestety, sława ma nie tylko dobre strony. Ostatnio TikTokerka była mniej aktywna w sieci. Zaniepokojeni fani dopytywali, co się stało. Kinia Wiczyńska przyznała się swoim fanom, że mierzy się z epizodem depresyjnym.

- Szczerze, nie chciałam Wam tego wszystkiego mówić. Myślałam, że to przejdzie, ale tak się nie dzieje – wyjaśniła na Instastories.

Żeby zadbać o swój psychiczny komfort razem z mamą poleciała do Egiptu na krótkie wakacje. Kinia Wiczyńska nie ukrywa, że mama jest jej najlepszą przyjaciółką, na którą zawsze może liczyć. Pani Małgorzata Wiczyńska opublikowała wpis, w którym zapewnia, że zrobi wszystko, by jej córka znów była szczęśliwa!

Kini Wiczyńskiej życzymy, żeby jak najszybciej udało jej się odzyskać równowagę! Swoją idolkę wspierają także tysiące fanów, którzy piszą do niej wiadomości. Dlaczego są dla niej tak ważni i wspólnie starają się rozwiązywać problemy? Przeczytasz w "Party Young".

Zwycięzcy plebiscytu Gwiazdy Young Party

Niedawno Kinia Wiczyńska rozstała się ze swoim chłopakiem. Jak sama mówi, nie jest gotowa na nowy związek, bo z byłym partnerem Michałem wciąż łączy ją silna więź. – Kto wie, może jeszcze do siebie wrócimy – mówi Wiczyńska.

 

 

 

Lexy Chaplin opowiedziała o kulisach rozstania z Marcinem Dubielem
Instagram @lexychaplin @marcindubiel
Newsy
Lexy Chaplin zdradza kulisy rozstania z Marcinem Dubielem! O co dokładnie poszło?
Lexy Chaplin wciąż leczy złamane serce. Nam opowiedziała o kulisach bolesnego rozstania z Marcinem Dubielem i zdradziła, czy mają jeszcze szansę stworzyć związek na nowo.

W plebiscycie na Gwiazdę Party Young , podobnie jak w ubiegłym roku, zajęła drugie miejsce! 22-letnia influencerka  Lexy Chaplin podbiła serca nastolatków nie tylko naturalnością i szczerością, ale także... swoim sposobem mówienia - nikt tak jak ona nie łączy języka polskiego z angielskim. Sposób wysławiania się stał się jej znakiem rozpoznawczym.  Jej profil na Instagramie śledzi 1,6 mln osób, na TikToku – 2,2 mln, a konto na YouTubie subskrybuje ponad 1 mln użytkowników. Ale osiągnięcia zawodowe Lexy nie idą w parze z sukcesami w życiu prywatnym. W marcu rozstała się ze swoim chłopakiem, Marcinem Dubielem. Bardzo mocno to przeżyłam – przyznaje Chaplin. Czy już udało jej się zaleczyć złamane serce? Czy ciągle wierzy w miłość? W rozmowie z "Party" młoda gwiazda internetu zdradziła prawdziwe kulisy rozstania z Marcinem Dubielem. Co się między nimi stało? Zobacz także:  Czy popularność ma dla Lexy Chaplin jakieś minusy? "Bardzo bym chciała mieć chłopaka, ale nie wiem..." Lexy Chaplin i Marcin Dubiel - dlaczego się rozstali?  Lexy Chaplin i Marcin Dubiel zaprzyjaźnili się dwa lata temu, gdy wraz z innymi influencerami z pierwszego "Teamu X" zamieszkali w ekskluzywnej willi pod Warszawą, w której nagrywali filmiki na YouTube. Projekt nie przetrwał próby czasu, ale sprawił, że Lexy i Marcin bardzo się do siebie zbliżyli. Ich przyjaźń miała wzloty i upadki, ale z czasem przerodziła się w coś więcej. O tym, że tych dwoje zostało parą wiedzieli tylko ich najbliżsi. Lexy Chaplin i Marcin Dubiel celowo nie informowali o swoim uczuciu fanów. Powód? Chcieli najpierw sprawdzić, czy ich miłość ma szanse przetrwać. Nie udało się. W marcu, za pośrednictwem Instagrama, Marcin Dubiel poinformował, że... właśnie rozstał się z...

kamaleMONA TikTokGwiazdą Party
Newsy
Oto wielka zwyciężczyni plebiscytu na TikTokGwiazdę Party - kameleMONA! Za co pokochali ją fani?
kameleMONA w niezwykle szczerym wywiadzie dla magazynu "Party". Mówi o depresji, książce, pomysłach na szalone wideo i przyszłości!

Na TikToku obserwuje ją 2,5 mln fanów! Kamelemona wygrała trzecią edycję plebiscytu na TikTok Gwiazdę Party 2021. Swoim niezwykłym talentem pomaga ludziom i… sobie samej. Przeczytajcie rozmowę z gwiazdą, która ukazała się w magazynie "Party"! Zobacz także: Ten QUIZ ułożyli dla Was Piotr Charaziński i Kacper Porębski! Jak dobrze znasz największe gwiazdy TikToka? Wywiad z kameleMONĄ! Skąd pomysł by pokazywać się na TikToku? Od dziecka marzyłam, by zostać aktorką. Po 18. urodzinach wyjechałam z Polski, mieszkałam w Anglii, Niemczech i Stanach. Grałam w amatorskich teatrach m.in. w Monachium. Szło mi całkiem nieźle. Na TikToka trafiłam na samym początku jego istnienia, kiedy jeszcze nazywał się Musical.ly. Nagrywałam filmiki z różnymi żarcikami, dziś przyznaję: były dość średniej jakości. Dopiero pandemia ośmieliła mnie do pokazywania rzeczy, które sama szyję, konstruuję i maluję. Kiedy się na to otworzyłam, świat mi zaczął sprzyjać. Potrafisz stworzyć cudo ze zwykłych śmieci. Jak odkryłaś ten talent? Kiedyś w amatorskim teatrze w Monachium okazało się, że brakuje nam kostiumów. Zgłosiłam się do pomocy. Pierwszym rekwizytem, który zrobiłam, była trąba. Wykorzystałam do niej rolkę od ręcznika kuchennego, tekturę i całość pomalowałam na złoto. Jakie najbardziej szalone rzeczy uszyłaś dla swoich fanów? Przez kilka miesięcy zbierałam na balkonie plastikowe butelki, by uszyć z nich ogon syreny. To był absolutnie kosmiczny pomysł. Albo nie! Najdziwniejszy pomysł, jaki zrealizowałam, to lodowisko na balkonie o wymiarach 2 x 3,5 metra. I jeszcze tam jeździłam na łyżwach! Robisz też przepiękne makijaże i lubisz niezwykłe eksperymenty – zamrażasz przedmioty. Co najdziwniejszego zamroziłaś? Ostatnio zamroziłam piankę do golenia i wyszedł z...

Party Young: Friz i Lexy Chaplin
Newsy
Oto nowe gwiazdy "Party Young"! Lexy Chaplin, Friz i Roksana Węgiel - to oni zwyciężyli w naszym plebiscycie
Oto nowe gwiazdy "Party Young"! Lexy Chaplin, Friz i Roksana Węgiel - to oni zwyciężyli w naszym plebiscycie

"Party" to nie tylko gwiazdy, które znamy od kilku lub nawet kilkunastu lat, takie jak:  Anna Lewandowska , Małgorzata Rozenek-Majdan, Edyta Górniak czy Doda. Do grona naszych czołowych gwiazd dołączają młodzi influencerzy, którzy swoją karierę rozkręcają głównie w internecie - stąd... "Party Young"! W ostatnim czasie zorganizowaliśmy na naszej stronie Party.pl drugą edycję wielkiego plebiscytu na "Gwiazdę Party Young", w którym oddaliście 1 800 000 głosów! Tak, zgadza się, to prawie 2 miliony głosów! Zobacz także:  "Party": Klara Lewandowska jest zazdrosna o Laurę? Ania Lewandowska udzieliła pierwszej wypowiedzi dla mediów od narodzin Laury! W pierwszej trójce znaleźli się Lexy Chaplin, Friz i Roksana Węgiel . Kto zajął które miejsce? Jak udało im się trafić na sam szczyt? Jak te młode gwiazdy chcą pokierować swoimi karierami? Wszystkiego dowiecie się, kupując najnowszy numer "Party". Polecamy przede wszystkim wielki wywiad z Lexy Chaplin! Ten superdodatek znajduje się na odwrocie magazynu "Party". Szukajcie nas w sklepach już od poniedziałku, 1 czerwca. Pamiętajcie! Dodatek "Party Young" znajduje się na odwrocie magazynu "Party" z Anną i Robertem Lewandowskimi na okładce. Szukajcie tej okładki w sklepach. To właśnie na jej odwrocie znajduje się superdodatek "Party Young".  

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik