Kim Kardashian uwielbia szokować. Ciągle nas zaskakuje kontrowersyjnymi wyznaniami czy odważnymi stylizacjami. Nie boi się pokazywać swojego ciała, o czym świadczą jej kreacje. Ostatnio celebrytka pochwaliła się zdjęciem swojej garderoby i wnętrze było naprawdę zaskakujące. Zamiast ubrań z najwyższej półki, mogliśmy zobaczyć tylko wielki bałagan. Zobacz: Kim Kardashian pokazała swoją garderobę. Nawet mała North West znalazła coś dla siebie

Reklama

Kardashianka zaskakuje nie tylko strojami, ale również okładkami magazynów. Praktycznie na każdej pokazuje się z innej strony. Po sesji z gołą pupą, była ta, gdzie Kim dała się poznać jako subtelna dama. Teraz sporo zamieszania zrobił najnowszy numer magazynu "Love" z celebrytką w roli głównej. Co ciekawe celebrytka wygląda zupełnie jak nie ona. Szczególnie rzuca się w oczy dużo ciemniejsza karnacja i figura gwiazdy, mocno wyretuszowana przez grafików. Fani w komentarzach na portalach społecznościowych zastanawiają się nawet czy to na pewno Kardashianka.

Gwiazda nie kryje jednak swojego podekscytowania sesją i na Instagramie zdradziła kulisy zdjęć. Zostały one zrobione w motelu w Los Angeles. Od stóp do głów jest ubrana w stroje domu mody Prada.

Jak efekty?

Zobacz: Grycan opanowała do perfekcji kopiowanie Kardashianki. Na nowych zdjęciach wygląda jak jej klon


Reklama

Kim na trzech okładkach Elle:

Reklama
Reklama
Reklama