Theresa May, nowa premier Wielkiej
East News
1/7
Theresa May, nowa premier Wielkiej
East News

Dziś pod najbardziej znanym adresem Wielkiej Brytanii - 10 Downing Street zmienił się główny lokator. Premiera Camerona z żoną i uroczymi dziećmi zastąpiła pani Premier - Theresa May. Zmiana ważna - bo to ona będzie musiała przeprowadzić po ostatnim referendum skomplikowaną operację wyprowadzenia swojego kraju z Unii Europejskiej. Ale też z innego powodu. Na Downing Street już dawno nie rządziła kobieta. Niech więc nie dziwi, że w ostatnich dniach na google coraz częściej wyszukiwane hasła to buty Theresy May, czy styl pani Premier.

A sama Premier Theresa May in ukrywa, że ceni sobie dobry styl. A jej ulubioną częścią garderoby są eleganckie buty, najczęściej na obcasie.

2/7
Theresa May, nowa premier Wielkiej z mężem
East News

Theresa May to jednak twarda kobieta. Może dlatego jeden z najpopularniejszych brytyjskich dzienników - The Sun, pokazał na okładce jak pod jej stylowym butem znaleźli się teraz wszyscy najważniejsi dotąd faceci brytyjskiej polityki.

3/7
Theresa May, nowa premier Wielkiej , buty
East News

Co mówi pani Premier o stylu i ubraniach?

Lubię ubrania i buty. Jednym z wyzwań dla kobiet w pracy jest to, by pozostać sobą. Uważam też, że można być mądrą i lubić ciuchy.

4/7
Theresa May, nowa premier Wielkiej z Królową Elżbietą II
East News

Najważniejsze dziś spotkanie nowej Premier - Theresa May i Królowa Elżbieta II.

5/7
Theresa May, nowa premier Wielkiej
East News

O jej poglądach mówi się, że jest nowoczesną konserwatystką. Taki też jest jej strój.

6/7
Theresa May, nowa premier Wielkiej z mężem
East News
7/7
Larry, kot premier Wielkiej Brytanii z 10 Downing Street
East News

A co o zmianach sądzi jedyny stały i niezależny od zawirowań politycznych lokator - kot Larry? Czy zaakceptuje nową panią premier?

Więcej na temat Theresa May