Marcela Chmielowska w Dzień dobry Wakacje
ONS

Już za kilka miesięcy odbędą się wybory Miss Polonia. Konkurs z uwagi na zamieszanie związane z jego dyrektor, Małgorzatą Herde przeszedł spore zawirowania i wiele wskazywało, że w tym roku nie odbędzie się. Na szczęście nowy dyrektor wprowadził zmiany, które pozwoliły w ostatniej chwili reaktywować konkurs. Obawiano się również, że nasz kraj nie będzie miał swojej reprezentantki podczas Miss Universe. Ostatecznie zdecydowano się na 2. vicemiss Miss Polonia z  2011 roku. Przypomnijmy: Polska będzie miała swoją reprezentantkę na Miss Universe. To śliczna brunetka 

Marcela Chmielowska pojawiła się w dzisiejszym wydaniu "Dzień dobry Wakacje". Piękna brunetka opowiedziała m.in. o tym jak duże znaczenie ma dla niej konkurs, nie ukrywała także, że decyzja biura Miss Polonia dotycząca wyboru właśnie jej osoby, była sporym zaskoczeniem. Wszak od wyborów minęły już trzy lata.
 

To biuro Miss Polonia podjęło taką decyzję. Bardzo mnie to zaskoczyło, ale też bardzo się ucieszyłam. To jest jednak bardzo prestiżowy konkurs i nie każda dziewczyna ma szansę jechać. Z racji tego, że nie wygrałam konkursu, nie liczyłam, że taka szansa mnie dosięgnie. -  powiedziała.
 

Zdradziła także czym zajmuje się na co dzień - musimy przyznać, że jej wyznanie bardzo nas zaskoczyło. Marcela prowadzi własną firmę, kończy studia prawnicze oraz przygotowuje się do otwarcie nowego biznesu. Jeśli jednak wygra konkurs, będzie musiała liczyć się z tym, że raczej niemożliwe będzie pogodzenie wszystkich tych czynności.
 

Prowadzę własną firmę - mam sklep internetowy zajmujący się sprzedażą sukien ślubnych, wieczorowych i innych okazjonalnych, szytych na miarę. Oprócz tego kończę studia prawnicze. Myślę też, żeby stworzyć własną linię suplementów diety. Jestem po pierwszych rozmowach z jednym czołowych producentów w Polsce. - dodaje.
 

Trzymamy kciuki za wygraną w konkursie.

Zobacz: Sukces przyszłej Miss Polonia. Pojawiła się w zagranicznym katalogu 

 

Marcela Chmielowską będzie reprezentować Polskę na Miss Universe: