Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Agnieszka Barjasz
EastNews
Newsy

Córka Krystyny Czubówny została głosem Wielkiego Brata! Zdetronizuje słynną mamę?

Wielki Brat jest… kobietą! Lektorką w „Big Brother” została bowiem Agnieszka Barjasz, córka Krystyny Czubówny. Czy pójdzie w ślady mamy?

Głos Wielkiego Brata dla wielu osób brzmi znajomo! Wiadomo już, że lektorką w reality-show "Big Brother" została nie - jak na początku podejrzewano - Krystyna Czubówna, ale jej córka, Agnieszka Barjasz! Jak czytamy w najnowszym "Fleszu", panie łączy nie tylko zbliżona barwa i intonacja głosu, ale też podobne cechy charakteru! I choć do niedawna Agnieszka zarzekała się, że nie pójdzie w ślady sławnej mamy, ostatecznie wybrała tę samą ścieżkę kariery.

Dziś panie razem pracują i są przyjaciółkami. Jednak ich relacja nie zawsze była łatwa.

Czy Krystyna Czubówna rzeczywiście się topiła, a Andrzej Gołota ją uratował? Kinga Rusin uchyla rąbka tajemnicy na temat nowego "Agenta"!

Kim jest Agnieszka Barjasz, córka Krytyny Czubówny?

Krystyna Czubówna w wielu wywiadach podkreślała, że Agnieszka była ponoć idealnym, nie sprawiającym kłopotów dzieckiem. Jako dwulatka potrafiła siedzieć godzinami, w dodatku w absolutnej ciszy w studio, gdzie jej mama nagrywała audycje radiowe.

Złotym, chodzącym aniołem. W każdej sytuacji była correct. (...) Nie miałam lęku, że Aga zrobi coś nie tak. Była bardzo odpowiedzialna, samodzielna. Dojrzały, spolegliwy mały człowiek. Mogłam na niej polegać jak na Zawiszy” - tak o swojej córce w wywiadzie dla „Vivy!” mówiła Krystyna Czubówna.

Barjasz wychowywała się w domu, który nie był tradycyjny. Wspomina, że na domowe obiady z dwóch dań i ciasta nie miała co liczyć, bo lektorka nigdy nie lubiła stać w kuchni. I tak jest do dziś. Mała Aga często widywała mamę smutną, więc raczej nie dzieliła się z nią swoimi problemami, by nie przysparzać jej dodatkowych zmartwień. Pierwszy bunt przyszedł w szkole średniej.

Agnieszka jako „córka gwiazdy” nie miała łatwo. Przez konflikt z dwoma nauczycielami musiała nawet zmienić szkołę. Wtedy obiecała sobie, że nigdy nie pójdzie w ślady Czubówny.

Skończyłam zarządzanie i marketing, wiedziałam, że nie potrafię pracować od 9 do 17, tylko chcę bez przerwy nowych projektów, ludzi, energii, wyzwań”, wspomina dzisiaj.

Od mamy nauczyła się być zawsze silną, samodzielną i niezależną finansowo kobietą. Dziś we dwie prowadzą firmę Literaton, zajmującą się rękodziełem artystycznym. Biznesem i finansami kieruje Agnieszka. Kocha swoją pracę, ale na pierwszym miejscu stawia swoje córki.

„(...) Mówię, że karierę robię w domu i jestem prezesem największej korporacji świata, czyli mojej rodziny i tego domu”, powiedziała Agnieszka Barjasz.

Zobacz także: Krystyna Czubówna w atmosferze skandalu zrezygnowała z pracy w TVP. Czy żałuje swojej decyzji?

Krystyna Czubówna pomaga córce?

Czubówna zawsze dawała córce wolną rękę i chciała, by ta sama podejmowała decyzje dotyczące przyszłości. Kiedy Agnieszka zaczynała przygodę lektorską z serialem dokumentalnym „Młodzi lekarze”, mama bardzo przeżywała jej debiut. „Byłam w szoku, że w wielu wypowiadanych przez nią zdaniach słyszałam siebie, swoje brzmienie, intonację, modulację głosu”, mówiła. Dziś jest o nią spokojna, bo wie, że córka świetnie sobie radzi.

Kiedy Barjasz wychodzi na kilka godzin do studia „Big Brothera”, to pani Krystyna zajmuje się wnuczkami. Odbiera je ze szkoły i organizuje wolny czas. Dla Zosi i Heleny jest najukochańszą babcią na świecie. Dziewczynki uwielbiają, gdy czyta im na dobranoc bajki. Sama Czubówna przyznaje, że wnuczki i córka, to jej największe skarby i że przy nich z wiekiem łagodnieje. I ma nadzieję, że dziewczynki są z niej dumne!

Zobacz także: Wyluzowana Krystyna Czubówna w grze.

Więcej o relacjach Krystyny Czubówny i Agnieszki Barjasz przeczytasz w nowym "Fleszu".

Julia Wieniawa i Baron na okładce Flesza

Agnieszka Barjasz i jej mama Krystyna Czubówna dziś są najlepszymi przyjaciółkami.

Krystyna Czubówna z córką
Bartek Wieczorek/LAF FM

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kinga Rusin
x-news/Materiały promocyjne
Newsy
Czy Krystyna Czubówna rzeczywiście się topiła, a Andrzej Gołota ją uratował? Kinga Rusin uchyla rąbka tajemnicy na temat nowego "Agenta"!
Czy Krystyna Czubówna rzeczywiście się topiła, a Andrzej Gołota ją uratował? Kinga Rusin uchyla rąbka tajemnicy na temat nowego "Agenta"!

  Już za kilka tygodni rusza nowy sezon programu "Agent-Gwiazdy". Tym razem w show prowadzonym przez Kingę Rusin zobaczymy m.in. Edytę Górniak, Miśka Koterskiego, Marię Sadowską, Violę Kołakowską i Rafała Jonkisza. W sieci pojawił się już zwiastun "Agenta" w którym nie brakuje wielkich emocji. W jednej ze scen widać, jak Andrzej Gołota ratuje tonącą Krystynę Czubównę!    Podczas prezentacji wiosennej ramówki TVN rozmawialiśmy z Kingą Rusin o nowej edycji programu "Agent-Gwiazdy". Czy Krystyna Czubówna naprawdę się topiła? A może to była tylko gra dziennikarki?  Posłuchajcie, co o zachowaniu uczestników show zdradziła nam Kinga Rusin!   Zobacz także:  Misiek Koterski i Viola Kołakowska mieli ostry konflikt na planie "Agenta"? Aktor zabrał głos! Kinga Rusin opowiedziała nam o nowej edycji show "Agent-Gwiazdy".

Krystyna Czubówna w czarnej sukience
Newsy
Krystyna Czubówna wspomina Witolda Pyrkosza! "Odszedł jako człowiek..."
Krystyna Czubówna wspomina Witolda Pyrkosza! "Odszedł jako człowiek..."

Krystyna Czubówna wspomina Witolda Pyrkosza! Dziennikarka przyznała, że nie znała osobiście aktora, a wiadomość dotarła do niej, kiedy przebywała akurat we Wrocławiu. Gwiazda podkreśliła jednak, że bardzo dobrze kojarzy jego role filmowe i świetnie zna jego serialową partnerkę Teresę Lipowską. Co jeszcze powiedziała? Posłuchajcie! Przypomnijmy, że informacja o śmierci Witolda Pyrkosza pojawiła się w sobotę. Aktor miał 90 lat i chorował od dłuższego czasu. Pogrzeb odbędzie się już w najbliższy piątek. Zobacz:  Uśmiechnięta Zamachowska rozmawiała o Pyrkoszu w PnŚ. Fani zażenowani jej zachowaniem! "Skandaliczny brak wyczucia!" Krystyna Czubówna wspomina Witolda Pyrkosza

Big Brother nowe logo
East News
Newsy
To ona jest nowym "Wielkim Bratem"! Poznajcie córkę Krystyny Czubówny
To ona jest nowym "Wielkim Bratem"! Poznajcie córkę Krystyny Czubówny

Po ponad 10 latach przerwy na ekrany naszych telewizorów powrócił " Big Brother "! Reality-show tym razem emitowane jest codziennie, jednak w stacji TVN7. Poznaliśmy już uczestników programu, a także usłyszeliśmy głos Wielkiego Brata! To było niemałe zaskoczenie dla wszystkich, bo jak się okazuje jest nim kobieta, a dokładnie córka Krystyny Czubówny. Jak wygląda? Nowy Wielki Brat - kim jest? Na castingu do programu pojawiło się około 15 tysięcy osób, jednak do domu Wielkiego Brata dostała się tylko szesnastka! Choć program dopiero co wystartował (17 marca), to już zdążyła pożegnać się z nim jedna osoba,  Agnieszka Raczyńska.  Uczestniczka o miejsce w domu rywalizowała z Maciejem Borowiczem. Widzowie zdecydowali, że w domu zostanie Maciej. Zobacz także:   Stolarz, raper, detektyw, mistrz boksu... Zobaczcie, kim są uczestnicy "Big Brothera" Uczestnicy zostali zakwaterowani w nowym domu, jednak to nie były jedyne zmiany. Pojawili się nowi prowadzący i nowy Wielki Brat. Główną twarzą programu została Agnieszka Woźniak-Starak . A u jej boku zobaczymy Filipa Chajzera, Małgorzatę Ohme i Bartka Jędrzejaka. Wielkim Bratem została córka Krystyny Czubówny, Agnieszka Barjasz . Lektorka ukończyła studia na kierunku zarządzanie i marketing, prowadzi firmę matki oraz jest specjalistką od PR-u. Jej głos już zdążył podzielić fanów programu.  - To mi się nie podoba nazwa powinna być Wielka Siostra trochę przesada dla producentów męski głos powinien być - Pierwsze mojej wrażenie bardzo słabe. Jestem rozczarowana! - Jest OK - pisali internauci.  Oto nowy Wielki Brat - Agnieszka Barjasz Agnieszka jest lektorką tak jak mama Zobacz...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner