Agnieszka Barjasz
EastNews

Córka Krystyny Czubówny została głosem Wielkiego Brata! Zdetronizuje słynną mamę?

Agnieszka Barjasz
EastNews

Głos Wielkiego Brata dla wielu osób brzmi znajomo! Wiadomo już, że lektorką w reality-show "Big Brother" została nie - jak na początku podejrzewano - Krystyna Czubówna, ale jej córka, Agnieszka Barjasz! Jak czytamy w najnowszym "Fleszu", panie łączy nie tylko zbliżona barwa i intonacja głosu, ale też podobne cechy charakteru! I choć do niedawna Agnieszka zarzekała się, że nie pójdzie w ślady sławnej mamy, ostatecznie wybrała tę samą ścieżkę kariery.

Dziś panie razem pracują i są przyjaciółkami. Jednak ich relacja nie zawsze była łatwa.

Kim jest Agnieszka Barjasz, córka Krytyny Czubówny?

Krystyna Czubówna w wielu wywiadach podkreślała, że Agnieszka była ponoć idealnym, nie sprawiającym kłopotów dzieckiem. Jako dwulatka potrafiła siedzieć godzinami, w dodatku w absolutnej ciszy w studio, gdzie jej mama nagrywała audycje radiowe.

Złotym, chodzącym aniołem. W każdej sytuacji była correct. (...) Nie miałam lęku, że Aga zrobi coś nie tak. Była bardzo odpowiedzialna, samodzielna. Dojrzały, spolegliwy mały człowiek. Mogłam na niej polegać jak na Zawiszy” - tak o swojej córce w wywiadzie dla „Vivy!” mówiła Krystyna Czubówna.

Barjasz wychowywała się w domu, który nie był tradycyjny. Wspomina, że na domowe obiady z dwóch dań i ciasta nie miała co liczyć, bo lektorka nigdy nie lubiła stać w kuchni. I tak jest do dziś. Mała Aga często widywała mamę smutną, więc raczej nie dzieliła się z nią swoimi problemami, by nie przysparzać jej dodatkowych zmartwień. Pierwszy bunt przyszedł w szkole średniej.

Agnieszka jako „córka gwiazdy” nie miała łatwo. Przez konflikt z dwoma nauczycielami musiała nawet zmienić szkołę. Wtedy obiecała sobie, że nigdy nie pójdzie w ślady Czubówny.

Skończyłam zarządzanie i marketing, wiedziałam, że nie potrafię pracować od 9 do 17, tylko chcę bez przerwy nowych projektów, ludzi, energii, wyzwań”, wspomina dzisiaj.

Od mamy nauczyła się być zawsze silną, samodzielną i niezależną finansowo kobietą. Dziś we dwie prowadzą firmę Literaton, zajmującą się rękodziełem artystycznym. Biznesem i finansami kieruje Agnieszka. Kocha swoją pracę, ale na pierwszym miejscu stawia swoje córki.

„(...) Mówię, że karierę robię w domu i jestem prezesem największej korporacji świata, czyli mojej rodziny i tego domu”, powiedziała Agnieszka Barjasz.

Zobacz także: Krystyna Czubówna w atmosferze skandalu zrezygnowała z pracy w TVP. Czy żałuje swojej decyzji?

Krystyna Czubówna pomaga córce?

Czubówna zawsze dawała córce wolną rękę i chciała, by ta sama podejmowała decyzje dotyczące przyszłości. Kiedy Agnieszka zaczynała przygodę lektorską z serialem dokumentalnym „Młodzi lekarze”, mama bardzo przeżywała jej debiut. „Byłam w szoku, że w wielu wypowiadanych przez nią zdaniach słyszałam siebie, swoje brzmienie, intonację, modulację głosu”, mówiła. Dziś jest o nią spokojna, bo wie, że córka świetnie sobie radzi.

Kiedy Barjasz wychodzi na kilka godzin do studia „Big Brothera”, to pani Krystyna zajmuje się wnuczkami. Odbiera je ze szkoły i organizuje wolny czas. Dla Zosi i Heleny jest najukochańszą babcią na świecie. Dziewczynki uwielbiają, gdy czyta im na dobranoc bajki. Sama Czubówna przyznaje, że wnuczki i córka, to jej największe skarby i że przy nich z wiekiem łagodnieje. I ma nadzieję, że dziewczynki są z niej dumne!

Zobacz także: Wyluzowana Krystyna Czubówna w grze.

Więcej o relacjach Krystyny Czubówny i Agnieszki Barjasz przeczytasz w nowym "Fleszu".

Julia Wieniawa i Baron na okładce Flesza

Agnieszka Barjasz i jej mama Krystyna Czubówna dziś są najlepszymi przyjaciółkami.

Krystyna Czubówna z córką
Bartek Wieczorek/LAF FM

Więcej na temat Krystyna Czubówna
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51