Kim jest Gimper? Tego o nim nie wiecie
Newsy

Tego o nim nie wiecie! Jak Gimper odniósł tak wielki sukces?

Tego o nim nie wiecie! Jak Gimper odniósł tak wielki sukces?

Na początku tej edycji „Tańca z gwiazdami” wielu widzów nie wiedziało, kim on jest. Dziś mówią o nim wszyscy. Co sprawiło, że Tomasz „Gimper” Działowy odniósł taki sukces?

Bardzo ubolewam nad tym, że ten półfinał pokazał nam, że taniec się nie liczył”, tak Iwona Pavlović skomentowała fakt, że w walce o finał „Tańca z gwiazdami” Tomasz „Gimper” Działowy (25) pokonał lepiej od niego tańczącą Macademian Girl. Nie tylko ona była zaskoczona tym, że to on dostał więcej głosów widzów. Wyraźnie zdziwiony był też Jan Kliment, a Ola Jordan zasugerowała, że Gimper na finał nie zasłużył. Najostrzej zareagowała Anna Nowak-Ibisz, która napisała, że Tomasz nie ma talentu, a do finału dostał się dzięki temu, że ma oddanych fanów. Oceniać zdolności taneczne Gimpera można różnie, ale co do tego, że wie, jak zdobyć popularność, nie ma wątpliwości. Jest przecież jednym z najbardziej znanych polskich youtuberów, a przez blisko dziewięć lat swojej działalności w Internecie dorobił się ponad 1,6 mln wiernych fanów.

Więcej - w galerii poniżej!

Gimper w Tańcu z Gwiazdami
ONS.pl
Newsy
"Nie dało się wysyłać SMS-ów na Gimpera" Widzowie oburzeni finałem "Tańca z Gwiazdami"!
"Nie dało się wysyłać SMS-ów na Gimpera" Widzowie oburzeni finałem "Tańca z Gwiazdami"!

Finał 9. edycji show " Taniec z Gwiazdami " już za nami. Bez wątpienia to była edycja pełna emocji! Początkowo największe kontrowersje wzbudzała Justyna Żyła, która była hejtowana przez jurorów, a zwłaszcza przez Iwonę Pavlović. Gdy jednak była żona skoczka pożegnała się z show, uwaga widzów skupiła się na niewidomej sportsmence - Joannie Mazur . Szybko okazało się, że to właśnie ona jest faworytką zarówno widzów, jak i jurorów. Było pewne, że znajdzie się w finale, ale druga para, z którą Joanna Mazur i Jan Kliment walczyli o zwycięstwo, była dużym zaskoczeniem. Do finału przeszli bowiem Gimper i Natalia Głębocka, którzy jednak przegrali show. Teraz fani Gimpera uważają, że program był ustawiony i to właśnie on powinien wygrać! Gimper powinien wygrać "Taniec z Gwiazdami"? Mimo że Gimper nie zachwycał na parkiecie, to jednak zawsze mógł liczyć na wsparcie swoich fanów, którzy dzielnie głosowali na niego. To właśnie dzięki nim przeszedł do finału i ich zdaniem powinien wygrać show! Na oficjalnym profilu "Tańca z Gwiazdami" nie brakuje oburzonych głosów internautów, którzy uważają, że wynik był ustawiony, a ich SMS-y na Gimpera zwyczajnie nie docierały. Chcą także, by Polsat udostępnił procentowe wyniki głosowania.  Na pewno Gimper nie przegrałby pod względem SMS-ÓW  Tomek był dla nich taką bombą finansową. Myśle że gimper dostał wiecej sms niż joasia ale dobra to przecież magia telewizji dawno nie widziałam takiej gry na emocjach... i ustawce nawet procentow glosow nie pokazali pod koniec;) #muremzagimpurem - piszą fani. Fani Gimpera uważają, że to niemożliwe, by Youtuber, który może pochwalić się 529 tys. obserwujących na Instagramie i równie dużą...

Gimper i Natalia Głębocka
EastNews
Newsy
Ile naprawdę zarabia i na co wydaje zarobione pieniądze Tomasz "Gimper" Działowy?
Ile naprawdę zarabia i na co wydaje zarobione pieniądze Tomasz "Gimper" Działowy?

Mimo że Tomasz Działowy „Gimper” ostatecznie nie otrzymał głównej nagrody w finale "Tańca z gwiazdami", to na pewno można go nazwać jednym z wygranych tego show. Nikt nie spodziewał się, że młody influencer zajdzie tak wysoko w „Tańcu z gwiazdami”! Dotychczasowej publiczności show nie był znany, a jury nie oceniało najlepiej jego możliwości. Tomasz Działowy „Gimper” miał jednak za sobą ogromną rzeszę fanów. To dzięki nim jest gwiazdą internetowego świata i... szefem dobrze prospeerującej firmy. Kim jest Gimper? Aż trudno uwierzyć, że kariera 25-letniego Tomasza Działowego "Gimpera" w Internecie trwa już od dziewięciu lat. Pierwsze filmiki wrzucił do Internetu, kiedy był w gimnazjum. Zaczynał jako gamer - pokazywał, jak przechodzi kolejne poziomy gier. Nieoczekiwanie okazało się, że to hobby może być źródłem zarobku. Gimper pochodzi z wielodzietnej rodziny, ma cztery siostry. Jego tata jest wojskowym, mama zajmuje się domem. „ Nigdy nie dostawałem kieszonkowego , więc gdy zacząłem zarabiać pieniądze w Internecie, oszalałem ze szczęścia – mówi Tomasz Działowy. Ile zarabia Gimper? Najpierw na konto Tomasza Działowego "Gimpera" przychodziło 70 złotych miesięcznie , ale kiedy pojawiła się możliwość reklamowania gier na prywatnych kanałach, nagle zarobił dużą sumę. Z wydrukowanym rachunkiem poszedł do taty i usłyszał: „Uważaj, czy to nie jest jakieś oszustwo!”. Jednak kilka tygodni później pieniądze naprawdę wpłynęły na konto. Szybko okazało się, że Tomasz Działowy "Gimper"  zarządza się kwotami, o których wcześniej mógł tylko pomarzyć. Tomasz zatrudnia dziś dziewięć osób, ale nie chce zdradzić, ile zarabia. „Moje zarobki sukcesywnie rosną, ale ja tych pieniędzy...

Gimper o Iwonie PavlovićGimper o Iwonie Pavlović
TV-Show
Gimper przegrał w "Tańcu z Gwiazdami" przez słabe noty Iwony Pavlović? Zobacz, co nam zdradził!
Gimper przegrał w "Tańcu z Gwiazdami" przez słabe noty Iwony Pavlović? Zobacz, co nam zdradził!

Tuż przed finałem "Tańca z Gwiazdami" udało nam się porozmawiać z Gimperem, który ostatecznie zajął drugie miejsce w show, przegrywając tylko z Joanną Mazur. Czy to wina niskich ocen Iwony Pavlović? Jurorka była bardzo ostra dla gwiazdy internetu. Ale czy Tomasz Działowy ma do niej pretensje? Zobacz, co nam zdradził! Zobacz także:   "Taniec z Gwiazdami" wraca jesienią! Czy tym razem Michał Malitowski zasiądzie za stołem jurorskim? Zobacz także:  To będzie emocjonujący odcinek! Kto wygra "Taniec z gwiazdami"? Zagłosuj w naszym pojedynku i wybierz zwycięzcę!  

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner