Syn Andrzeja i Marioli Gołotów ma już 22 lata. Andrzej Junior podobnie jak jego ojciec zajmuje się sportem. Niedawno zdjęciem syna pochwaliła się Mariola Gołota. Zobaczcie, jak wygląda syn Andrzeja Gołoty!

Reklama

Dzieci Marioli i Andrzeja Gołotów

Małżeństwo Gołotów wzięło udział w programie „Agent- Gwiazdy”. Co prawda para już wcześniej była znana, ale od dłuższego czasu trzymali się z daleka od show-biznesu. Teraz za sprawą udziału w „Agencie” znów zrobiło się o nich głośno. Para jest małżeństwem od 1990 roku i ma dwoje dzieci: 26-letnią córkę Aleksandrę i 22-letniego syna Andrzeja Juniora. Jakiś czas temu Mariola Gołota opublikowała na Instagramie kilka zdjęć swojego dorosłego syna i wzbudził on ogromne zainteresowanie mediów.

Kim jest Andrzej Gołota Junior?

Andrzej Gołota Junior przez dłuższy czas zajmował się sportem. Grał w tenisa i to z tym sportem rodzice wiązali największe plany. Niestety po jakimś czasie zrezygnował i spróbował swoich sił w boksie i koszykówce. Co prawda sport odgrywa w jego życiu dużą rolę, ale aktualnie skupia się na studiach i zaczął robić karierę w biznesie. Zobaczcie, jak wygląda syn Andrzeja Gołoty? Podobny do taty?

Zobacz także

Zobacz także: Mariola Gołota zdradza szczegóły dramatu Krystyny Czubówny na planie "Agenta"!

Mariola Gołota

East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama