Reklama

Tragiczna śmierć pani Basi z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" wstrząsnęła w ostatnim tygodniu fanami. Pani Basia została potrącana na pasach przez samochód dostawczy w Warszawie. Stacja TTV, w której występowała, poinformowała właśnie kiedy odbędzie się pogrzeb pani Basi. Pokazała też wspomnieniowy film.

Basia była wspaniałą osobą.. Taką właśnie zawsze będziemy ją pamiętać. Uśmiechnięta, radosna... goggleboxowa babcia.. Basiu. Będziemy tęsknić za Tobą - napisała stacja na swoim profilu.

Kiedy pogrzeb pani Basi z Gogglebox w TTV?

Jak informuje stacja, pogrzeb pani Basi odbędzie się w najbliższą sobotę:

Msza święta żałobna odprawiona zostanie 24 lutego 2018 r (sobota) o godzinie 11:00 w Kościele Św. Teresy od Dzieciątka Jezus i Męczenników Rzymskich w Warszawie, ul. Rybnicka 27, po której nastąpi odprowadzenie na cmentarz parafialny (przy ulicy Ryżowej, wejście od ulicy Na Krańcu). - czytamy na profilu stacji.

Zobacz także

Przypomnijmy, pani Basia została potrącana przez samochód dostawczy na warszawskiej Pradze - na ul. Wileńskiej, przy skrzyżowaniu z Targową. Znana programu TTV kobieta została uderzona na pasach przez dostawczego volkswagena. Po uderzeniu w kobietę auto wpadło na słupki przy trawniku. I choć na miejsce przyjechały dwie karetki pogotowia, kobiety nie udało się uratować. Lekarz mógł tylko stwierdzić zgon. Sprawca wypadku to 32-letni kierowca, jak się okazało, był trzeźwy.

Fani programu ciągle bardzo przeżywają tę śmierć:

Jak oglądam stare odcinki , to aż chce mi się płakać. Wyrazy współczucia dla rodziny !!!

Choć osobiście nie znałam pani Basi ale będzie jej bardzo brakowało. Niech spoczywa w spokoju - czytamy w komentarzach na profilu stacji TTV.

Zobaczcie film, który zamieścił profil "Gogglebox. Przed telewizorem":

Reklama

Pani Basia miała liczne grono fanów:

Reklama
Reklama
Reklama