Katarzyna Gilon o Love Island
Instagram

Już dziś wielki finał "Love Island. Wyspa miłości"! Kto wygra pierwszą edycję show?

Katarzyna Gilon o Love Island
Instagram

Już dziś wieczorem, 13 października, poznamy zwycięzców programu "Love Island. Wyspa miłości"! Pierwszy odcinek nowego reality-show Polsatu został wyemitowany na poczatku września. Poznaliśmy wówczas 5 kobiet i 5 mężczyzn, którzy zamieszkali w luksusowej willi w Hiszpanii i musieli stworzyć pary- w kolejnych odcinkach pojawiali się nowi uczestnicy, którzy próbowali rozbić ich związki. Teraz, po kilku tygodniach od premiery "Love Island. Wyspa miłości" fani dowiedzą się, która para wygra pierwszą edycję show! Gdzie i o której godzinie zostanie wyemitowany wielki finał programu?

Finał pierwszej edycji "Love Island"

Kto wygra pierwszą edycję "Love Island. Wyspa miłości"? O tym zdecydują widzowie! Fani programu mogą głosować na trzy pary, które walczą o zwycięstwo. W wielkim finale znaleźli się Marietta i Franek, Oliwia i Maciek oraz Sylwia i Mikołaj. Para, która zdobędzie najwięcej głosów będzie miała szansę na wygranie 100 tysięcy złotych. Para która wygra będzie musiała wylosować kopertę- w jednej z nich będzie 100 tysięcy złotycy, w drugiej nie będzie nic. Co ciekawe, jeżeli para wylosuje kopertę z głowną nagrodą, zwycięzca będzie musiał podjąć decyzję, czy wybiera miłość czy pieniądze-  jeżeli wybierze miłość nagroda jest dzielona na pół, jeżeli pieniądze, druga osoba nie dostaje nic. 

Przypominamy, że emisja wielkiego finału pierwszej edycji "Love Island. Wyspa miłości" rozpocznie się już dziś wieczorem, o godzinie 22:15 oczywiście na antenie Polsatu. Będziecie oglądać? Która para Waszym zdaniem powinna wygrać show?

Zobacz także: Maciek z "Love Island" podpadł przyszłej teściowej? "Neandertalczyk. Słoń w składzie porcelany"

Trzy pary walczą w finale "Love Island. Wyspa miłości".

 

Finał programu już 13 października.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Beti stierdziła, że mogła opuścić Wyspę już wcześniej. Jesteście zaskoczeni jej reakcją?

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

 

 

Więcej na temat Love Island
Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40