Party Stories
ONS.pl
Newsy

Dziś nie zobaczymy finału "Sanatorium miłości"! Dlaczego władze TVP zmieniły datę emisji programu?

Czekacie na finał "Sanatorium miłości"? Jeśli tak to niestety, mamy dla Was złe informacje. Dziś Telewizyjna Jedynka nie wyemituje ostatniego odcinka hitu prowadzonego przez Martę Manowską! Wielki finał pierwszej edycji programu zostanie pokazany dopiero za tydzień, w niedzielę 31 marca. Dlaczego władze TVP podjęły taką decyzję? Co będziemy mogli zobaczyć dziś wieczorem na antenie Telewizyjnej Jedynki?

Marta Manowska wspomina Cezarego Mocka. Dziś mija pierwsza rocznica śmierci uczestnika "Sanatorium Miłości"

Mecz zamiast Sanatorium miłości

Dziś wieczorem reprezentacja Polski w piłce nożnej zagra mecz z Łotwą. Będzie to kolejne spotkanie naszej kadry w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2020. Mecz rozpocznie się o godzinie 20:45 w związku  z czym władze TVP zdecydowały się na przesunięcie terminu emisji ostatniego, finałowego odcinka "Sanatorium miłości". 

Żałujecie, że dziś nie zobaczymy ostatniego odcinka "Sanatorium miłości"? My już nie możemy doczekać się kolejnej niedzieli! Będziecie dziś oglądać mecz reprezentacji Polski z Łotwą? My z pewnością- trzymamy kciuki za naszą kadrę! 

Zobacz także: Marek z "Sanatorium miłości" komentuje zachowanie Ryszarda. Posłuchajcie, co nam zdradził!

Ostatni odcinek "Sanatorium miłości" zostanie wyemitowany 31 marca. 

ONS.pl

Dziś na antenie TVP1 zostanie wyemitowany mecz Polska-Łotwa.

Kuba Błaszczykowski i Jerzy Brzęczek podczas treningu reprezentacji Polski
East News

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Sanatorium miłości
EastNews
TV-Show
Czy kuracjuszki "Sanatorium miłości" były podrywane przez mężczyzn spoza programu?

" Sanatorium Miłości"  co tydzień gromadzi setki tysięcy osób przed ekranami telewizorów. Wszyscy zastanawiają się, czy kuracjusze połączą się w pary, a może opuszczą show pozostając singlami? Już po kilku odcinkach wiemy, że między niektórymi uczestnikami zaczęło iskrzyć. Ale, jak się okazało, o względy pań mogą również walczyć inni kuracjusze sanatorium. Ośrodek w Ustroniu nie został bowiem zamknięty na czas trwania programu. Czy nasze bohaterki były podrywane przez innych mężczyzn? Zobaczcie nasze wideo i posłuchajcie, co Joanna wyznała reporterce Party.pl. Czy uczestnicy mogli spotykać się z innymi kuracjuszami? 

ONS.pl
TV-Show
Wybierz najsympatyczniejszego uczestnika "Sanatorium miłości"! Kto zasłużył na miano króla i królowej turnusu?

Wielkimi krokami zbliża się finał "Sanatorium miłości" . Już dziś niedzielę dowiemy się, kto został królem i królową turnusu. Uczestnicy w każdym odcinku głosowali na swojego ulubieńca. Teraz ich głosy zostaną podliczone i dowiemy się, kto zdobył największą sympatię kolegów. Wy też macie swoich ulubieńców? W takim razie zagłosujcie w naszym plebiscycie i wybierzcie najsympatyczniejszego uczestnika "Sanatorium miłości"!

Marta Manowska na planie programu Sanatorium miłości
Facebook
TV-Show
Mamy zwiastun finałowego odcinka "Sanatorium miłości"! Co się wydarzy?

Wielki finał pierwszej edycji "Sanatorium miłości" zbliża się wielkimi krokami! Już w najbliższą niedzielę, 31 marca, fani zobaczą ostatni odcinek programu prowadzonego przez Martę Manowską. Show nie zostało wyemitowane w minioną niedzielę ze względu na mecz reprezentacji Polski. Na szczęście teraz, fani będą mogli zobaczyć, jak potoczyły się dalsze losy uczestników "Sanatorium miłości"! Jak wyglądały randki Walentyny i Lesława oraz Cezarego i Wiesi?  Co wydarzy się w ostatnim odcinku "Sanatorium miłości"? Na fanpage'u "Sanatorium miłości" na Facebooku pojawił się już zwiastun finałowego odcinka show. Co wydarzy się w ostatniej odsłonie programu? Widzowie będą mogli zobaczyć, jak wyglądały randki wybranych przez pozostałych uczestników króla i królowej turnusu - czyli Walentyny i Cezarego.  W wielkim finale spotkają się wszyscy kuracjusze sanatorium, ale okazuje się, że spotkanie nie dla wszystkich będzie zbyt przyjemne... Marta Manowska poruszy temat konfliktu Ryszarda i Lesława. Czy panowie pogodzą się przed kamerami? Lesław wyciągnie rękę na zgodę, ale jak zareaguje Ryszard? Jego zachowanie znów zaskoczy fanów programu!  Zobaczcie zwiastun ostatniego, finałowego odcinka "Sanatorium miłości"! Czy Ryszard pogodzi się z Lesławem? Kto przyzna, że jest zakochany?  Fanom "Sanatorium miłości" przypominamy, że władze TVP podjęły już decyzję, że show będzie kontynuowane. Program wróci na antenę za rok. A uczestników pierwszej edycji zobaczymy jeszcze w specjalnych, świątecznych odcinkach show, które zostaną wyemitowane w zbliżające się święta Wielkanocne.  Zwiastun ostatniego odcinka "Sanatorium miłości". Już 31 marca TVP wyemituje ostatni odcinek show....

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner