ONS
Newsy

Kellan Lutz lubi mieszkać z... gejami!

Aktor woli towarzystwo gejów niż mężczyzn heteroseksualnych?

Kellan Lutz budzi uwielbienie wśród tysięcy kobiet i... gejów. Sam wielokrotnie wspiera działania na rzecz mniejszości seksualnych. Ostatnio w rozmowie z australijskim "GQ Style" aktor powiedział, że często jest brany za geja, głównie dlatego, że daje dziewczynom kosza lub nie jest nimi odpowiednio zainteresowany. W nowym numerze magazynu amerykańskiego "Doggie" ucina spekulacje o swojej rzekomej homoseksualnej orientacji.


- Oni są najlepsi! Uwielbiam ich. Kiedy spotykam swoich fanów - gejów chętnie się z nimi ściskam. Taką mam naturę, lubię ich energię, otwartość i czułość. Jestem dumny z tego, że mam takich fanów, a ich wsparcie wiele dla mnie znaczy. Nie chcę, żeby tylko dziewczyny przychodziły na moje filmy, chcę, żeby oglądali je również geje - wyznał Kellan.


Co ciekawe, nie ukrywa jednak, że chętniej mieszka z gejami niż facetami heteroseksualnymi. Dlaczego?

- Prawdę mówiąc wolę mieszkać z chłopakami - gejami. Oni są bardziej czyści, dbają o otoczenie. Często znikam na całe dnie, a kiedy wracam, lubię, gdy jest posprzątane. Wierzcie mi, mieszkałem z wieloma osobami, chłopcy hetero są jak dzieci, które nie potrafią sprzątać po sobie zabawek - dodał Lutz.


Myślicie, że Kellan zmieni stereotypowe nastawienie do mniejszości seksualnych na świecie? Podobno jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale trzymamy kciuki.


habibi


scan
Newsy
Kellan Lutz: "Dziewczyny biorą mnie za geja"
Dziwicie się im?

Kellan Lutz wyznał w ostatnim wywiadzie dla męskiego australijskiego magazynu "GQ Style", że nigdy nie musiał walczyć o zainteresowanie dziewczyn. Za naturalne uważa, kiedy czuje na sobie spojrzenia pięknej płci. Nieskromnie aktor uważa, że zawdzięcza to swojej urodzie, inteligencji i popularności. Ze względu na spore zainteresowanie Kellan musi czasami "olewać" sygnały i zaproszenia na kolację. Przez to często jest uważany za geja. - Tak naprawdę nie musiałem się uganiać za żadną dziewczyną. To one podrywają mnie. To zabawne, że gdy nie mam ochoty z nimi flirtować lub daję do zrozumienia, że nie prześpię się z nimi, natychmiast znajdują dogodne dla nich wytłumaczenie tej sytuacji. Wtedy słyszę coś w stylu: "Ohhh... No tak, słyszałam, że jesteś gejem. A tak w ogóle to mam chłopaka". Ta obronna taktyka zawsze bardzo mnie śmieszy - wyznał Lutz w rozmowie z "GQ Style". Dla formalności Kellan wolał od razu wyjaśnić, że nie jest odmiennej orientacji seksualnej. - Nie jestem gejem , ale nie czuję potrzeby udowadniania tego każdej dziewczynie, która tak mnie nazwie - dodał. Cieszycie się? habibi  

ONS
Newsy
Nowy klip Ricky Martina
Po latach milczenia wraca jeden z najbardziej przystojnych artystów.

Ricky Martin po tym jak został ojcem i zrobił sobie kilkuletnią przerwę, żeby odchować dzieci wraca na estradę. Piosenkarz przyznał się dwa lata temu, że jest gejem i postanowił to jeszcze bardziej podkreślić w najnowszym teledysku do "The Best Thing About Me Is Me" . Martin w wielu wywiadach zapowiadał, że będzie walczył o prawa gejów. Dlatego, jego najnowszy teledysk w całości jest poświęcony różnym obliczom miłości. Hasłem przewodnim piosenki jest słowo equality, czyli równość. Piosenkę raczej trudno zaliczyć do wielkich hitów, ale nie jesteśmy przekonani, że sposób w jaki Martin chce walczyć o prawa mniejszości seksualnych jest najlepszy. A Wam się podoba teledysk?

Renata Dancewicz o ateistach i kościele
Newsy
Dancewicz: Chcę wypisać się z kościoła
Ostry światopogląd aktorki

Renata Dancewicz w kwestiach społecznych ma wyraziste i skręcające w lewą stronę poglądy. Aktorka między innymi broni praw mniejszości seksualnych, a także głośno krytykuje kościół . Ostatnio gwiazda w tygodniku "Wprost" wypowiedziała się ostro na temat dyskryminacji ateistów w Polsce. Uważa, że są oni traktowani jak " gorszy rodzaj człowieka" : - W Polsce ateizm nadal kojarzy się z brakiem zasad moralnych i brakiem głębszych wartości. Ulegamy powszechnemu żargonowi kościelnemu, który pobłażliwie lub pretensjonalnie patrzy na niewierzących. Aktorka tak jest niezadowolona z braku tolerancji wobec ludzi myślących inaczej, niż nakazuje religia chrześcijańska, że w najbliższym czasie postanowiła odejść z kościoła katolickiego.   - Chcę wypisać się z Kościoła. Wkrótce przystąpię do apostazji, bo myślę o tym już od dłuższego czasu. Muszę tylko zabrać dwoje świadków i udać się do rodzinnego miasteczka, do parafii, w której zostałam ochrzczona - wyznała Dancewicz we "Wprost". To kolejny raz kiedy Dancewicz zabiera głos w sprawach mniejszości. Kilka miesięcy temu wypowiedziała się także na temat osób o odmiennej orientacji seksualnej, twierdząc, że popiera prawo do adopcji dzieci przez gejów i lesbijki. Zobacz: "Odmawianie gejom prawa do dziecka jest haniebne"

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner