Kate Rozz na Instagramie Kate Rozz i Pitor Adamczyk Piotr Adamczyk i Kate Rozz Kate Rozz Kate Rozz powiększyła sobie biust
Kate Rozz na Instagramie
Instagram
1/6
Kate Rozz na Instagramie
Instagram

Kate Rozz wyszła za Piotra Adamczyka na początku stycznia 2012 roku. Para powiedziała sakramentalne "tak" zaledwie po kilku miesiącach związku. Aktor poznał Kate krótko po rozstaniu z Anną Czartoryską i od razu stracił dla niej głowę. Miłość, szybki ślub, a potem... szybkie rozstanie. Ich związek nie przetrwał próby czasu, Kate Rozz wyprowadziła się z Polski i od tamtego czasu rzadko wraca do naszego kraju. Teraz zdecydowała się po raz pierwszy odpowiedzieć o swoim związku i rozstaniu z Piotrem Adamczykiem. Co zdradziła? Dlaczego ich związek nie przetrwał? 

ZOBACZ: Kate Rozz, była żona Piotra Adamczyka, powiększyła sobie biust! Zobacz ZDJĘCIA przed i po!

2/6
Kate Rozz i Pitor Adamczyk
Polki.pl

Kate Rozz po kilku latach od rozstania z Piotrem Adamczykiem zdecydowała się zdradzić kulisy związku ze znanym aktorem. Co powiedziała w "Vivie!"?

Mieliśmy burzliwy związek, to prawda. Ale to była szalona miłość. Po francusku mówi się „un coup de foudre”, uderzenie pioruna. Gdy taka miłość walnie w człowieka, racjonalne myślenie znika. Jest cudownie. Czujesz się tak, jakbyś znów miał 18 lat. Ale nie mieliśmy. Miałam więcej, rozwód za sobą i dzieci. Dziś myślę, że bardzo trudno jest wejść w taki związek z całkowitą świadomością, w co się człowiek pakuje – zapewnia Kate Rozz.

Co Kate najbardziej przeszkadzało w relacji z aktorem? 

3/6
Piotr Adamczyk i Kate Rozz
ONS

Jak wyglądało życie pod jednym dachem ze znanym aktorem?

Każdy aktor - i nie mówię tego w negatywnym znaczeniu - jest egoistą, osobą skupioną na sobie, bo ten zawód tego wymaga, jeżeli oddajesz mu się w całości. A Piotr jest jednym z największych szanowanych polskich aktorów. Jednak mnie było trudno z tym, że ja i moje dziecko jesteśmy na drugim planie, mówi Kate Rozz.

A jak Kate odniosła się do informacji na temat tego, że podczas związku z aktorem była jego utrzymanką?

4/6
Kate Rozz
East News

Czy Piotr Adamczyk utrzymywał Kate Rozz?

Oboje byliśmy niezależni. Piotr zarabia bardzo dobrze, jest jednym z lepiej opłacanych aktorów w kraju. Ja mam swoje pieniądze z firmy. Staraliśmy się dzielić wydatki na różne rzeczy – mówi Kate. 

Jak wyglądało jej życie po rozstaniu z Piotrem?

5/6
Kate Rozz powiększyła sobie biust
Instagram

Kate Rozz przyznała, że po rozstaniu z Piotrem potrzebowała nabrać dystansu i wyjechać z Polski, bo ciężko znosiła to, że gazety pisały o tym, co dzieje się w jej życiu uczuciowym.

Przez ponad rok byłam sama, podróżowałam, medytowałam, uprawiałam jogę, rzuciłam palenie, przeszłam na weganizm, wyciszyłam się. To wszystko sprawiło, że moje życie dziś jest lepszej jakości dla mnie samej i automatycznie dla bliskich, ale potrzebowałam czasu. I dystansu, zdradziła Kate.

6/6
Viva!, Piotr Adamczyk, Kate Rozz
Viva! nr 2/2012 z dnia 19 stycznia 2012 r.

Piotr Adamczyk poślubił Kate Rozz na początku stycznia 2012 roku.

Więcej na temat Kate Rozz Piotr Adamczyk