Katarzyna Niezgoda

Katarzyna Niezgoda, prywatnie partnerka Tomasza Kammela, jest dyrektorem znanej marki odzieżowej. O ile jej kompetencje zawodowe jako menadżera są zapewne świetne, o tyle jej wizerunek i styl ubierania się kompletnie do znanej marki nie pasował.

Katarzyna często była krytykowana w mediach za zbyt dopasowane i bezkształtne sukienki. Jej obroną były informacje, że stroje te są szyte na miarę z bardzo dobrych i drogich materiałów. Ale efekt końcowy zazwyczaj był nieciekawy (poniżej zdjęcie sprzed miesiąca).

Na ostatniej imprezie magazynu „Glamour” Niezgoda zaskoczyła wszystkich dobrze skrojoną sukienką w jasnym kolorze, ze skośnymi łączeniami, które wysmukliły jej sylwetkę. Doskonała długość do kolan podkreśliła ładne nogi, czemu przysłużyły się jeszcze wysokie, jasne szpilki.
Dobrze dobrana biżuteria dodała lekkości. Na uwagę zasługuje też piękna fryzura i lekki makijaż. Pani Kasia pokazała, że można być seksi w każdym rozmiarze, jeśli potrafi się to podkreslić. Pani Kasiu, gratulujemy, duża zmiana na lepsze!


Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39