ONS
Newsy

Odmieniona Figura opowiedziała o nowym życiu. Gdzie teraz mieszka?

Aktorka odwiedziła "Dzień Dobry TVN"

Ostatnie miesiące w życiu Katarzyny Figury to czas sporych zmian. Aktorka po dość dramatycznych chwilach w życiu prywatnym, wróciła na scenę i powaliła wszystkich swoją rolą Kaliny Jędrusik. Przypomnijmy: Kasia Figura w ciemnych włosach promuje nowy spektakl

To jednak nie koniec tych zmian. Gwiazda była dziś gościem w "Dzień Dobry TVN" i opowiedziała o swojej przeprowadzce do Gdyni. Figura przyznaje, że zawsze chciała żyć blisko "wielkiej wody", a w podjęciu decyzji pomogła jej córka, której bardzo spodobało się w Trójmieście. Kasia przyznała, że cały proces nie był łatwy.

Podczas tego pobytu w Gdyni była ze mną Kaszmirka, która nie wyjechała na obóz taneczny razem z siostrą i właśnie ona powiedziała "Mamusiu, musimy się tutaj przeprowadzić". To był taki pomysł intuicyjny, z serca i ja to natychmiast podjęłam w ciągu kilku następnych dni. Pomyślałam, że to jest to czego chciałam, że ja tu oddycham, że dziecku też się tutaj podoba. Zaczęłam poszukiwać szkoły, znalazłam odpowiednią szkołę, odpowiednie miejsce i zajęło to naturalnie około 2 miesięcy, żeby to przeprowadzić, choć nie było to łatwe. Jest to początek mojego nowego życia. Liczę, że zaistnieję tam na Pomorzu jako aktorka - wyznała.


Wielu spekulowało, że przeprowadzka miała też związek z rozwodem Figury i problemami z mężem w kwestiach formalnych dotyczących ich wspólnego domu i majątku. Gwiazda jednak zaprzeczyła tym pogłoskom.


Prawdopodobnie można to tak interpretować, ale zbiegło się to też z sytuacją rozstania po 7 latach z Teatrem Dramatycznym w Warszawie. I tak naprawdę to była taka baza i coś, co mnie tutaj trzymało. Gramy kilka spektakli w teatrze Polonia i okazało się, że nie trzyma mnie tutaj nic na siłę. A jeśli możemy być szczęśliwe i oddychać pełną piersią, brać energię z morza, czego nie mamy tutaj, bo życie w Warszawie jest drapieżne to pomyślałam, że powinnam pozwolić sobie na taki luksus - dodaje.


Katarzyna Figura wygląda niezwykle promiennie i zdaje się szczęśliwa. Trzymamy kciuki!

Zobacz: Figura narzeka: Moje ciało jest drętwe, martwe
 

Katarzyna Figura jako Kalina Jędrusik:

Kasia Figura o majątku
Newsy
Kasia Figura wyprzedaje swój majątek! Czy ma problemy finansowe? "Kino absolutnie nie ma na mnie pomysłu"
Kasia Figura wyprzedaje swój majątek! Czy ma problemy finansowe? "Kino absolutnie nie ma na mnie pomysłu"

Katarzyna Figura w najnowszym wydaniu magazynu "Pani" opowiedziała o problemach finansowych. Okazuje się, że po przeprowadzce nad polskie morze, gwiazda musiała sprzedać swoje mieszkania w Warszawie, by się utrzymać. Niestety, gra też coraz mniej, bo uważa, że "kino nie ma na nią pomysłu...".   Zobacz:  TYLKO U NAS: Katarzyna Figura kończy karierę aktorską?! "Nie muszę już nic robić" WIDEO   Kasia Figura wyprzedaje majątek   W ostatnich latach w życiu Kasi Figury doszło do rewolucji. Wybitna aktorka rozstała się z mężem w atmosferze ogromnego skandalu. Wyprowadziła się z córkami do Gdyni. Gra coraz mniej, a więc żeby się utrzymać, musiała sprzedać parę nieruchomości:   Martwiłam się, czy poradzę sobie finansowo. Wtedy wdrożyłam kolejny plan, czyli sprzedałam dom na Saskiej Kępie. Niedawno sprzedałyśmy też warszawskie mieszkanie mamy. [...]  Miałam różne domy na całym świecie, posiadałam je, wynajmowałam [...] Niewiele przedmiotów potrzebujemy, a niestety w nie obrastamy... Chyba będę musiała urządzić jakąś wielką wyprzedaż, bo poza kilkoma rzeczami nie chcę wprowadzać ich do swojego obecnego życia - mówi w „Pani”.    Kasia Figura mówi też, że nie ma dla niej ról w Polsce:   Kino absolutnie nie ma na mnie pomysłu. Przyjęłam to do wiadomości. Byłoby śmieszne, gdybym teraz bazowała na tym, że 30 lat temu zagrałam w "Kingsajz" i dlatego bardzo proszę na podstawie tego proponować mi dziś role. To już przeszłość. Nie ma we mnie żalu, rozpamiętywania - przekonuje.    Zobacz także:  Popraw relacje w swoim związku   Tęsknicie za Kasią Figurą?   

Katarzyna Figura w "Vivie!"
Viva! (13/2013)
Newsy
Figura narzeka: Moje ciało jest drętwe, martwe
Taka z niej seksbomba

Ostatnio Katarzyna Figura wyciszyła swoją obecność w mediach. Po zeszłorocznej nagonce związaną z jej rozwodem, gwiazda postanowiła się wyciszyć i nabrać siły na nowe przedsięwzięcia. Dało się również zauważyć, że aktorka mniej występuje w teatrze. Spektakle z jej udziałem znikły z teatralnych afiszów, a serial "Wszystko przed nami", w którym grała jedną z głównych ról, zniknął z ramówki. Figura jednak już planuje swój wielki powrót. 28 czerwca odbędzie się bowiem premiera jej monodramu w Teatrze Polonia pt. "Kalina". Aktorka wcieli się w nim w kontrowersyjną aktorkę Kalinę Jędrusik , która swoim scenicznym zachowaniem gorszyła władze w latach 70-tych. W najnowszym numerze "Vivy" Katarzyna opowiedziała o tym jak przygotowywała się do nowej roli. Okazuje się, że wcielenie się w postać Jędrusik, która była symbolem seksu swoich lat nie przychodziło Figurze z łatwością , mimo iż sama przez dwie dekady miała przypiętą łatkę pierwszej filmowej kusicielki w naszym kraju. - Kiedy zaczęłam pracę nad Kaliną, nagle spostrzegłam, że moje ciało jest drętwe, martwe. Pomyślałam: Boże, co stało się ze mną? Śpiewam te seksowne piosenki Kaliny i nie umiem się poruszać, zakołysać w ich rytm. Co się stało z Kasią sprzed lat, która potrafiła godzinami tańczyć przed lustrem, wyobrażając sobie, że jest Kaliną albo, Brigitte, albo Sophią, Claudią, Giną? Nie, nie chcę patrzeć na tę Figurę, które nie umie zakręcić biodrem! - wyznała w "Vive!" Figura. Na szczęście aktorka dzięki pracy nad rolą ponownie odnalazła swój seksapil, który powoli zaczęła tracić: - Wiem, że umiem się zebrać, wykrzesać z siebie nową "Figurę". Przy "Tańcu z gwiazdami" potrafiłam w ciągu trzech miesięcy bardzo schudnąć. Teraz dzięki pracy nad spektaklem "Kalina" wróciłam do ćwiczeń. Odradzam się. Mamy nadzieję,...

Katarzyna Figura o diecie i sporcie
ONS
Newsy
Figura zdradziła sposób na idealne ciało. Zaczęła uprawiać nietypowy sport
"Trzeba ostrożnie. Mam swoje lata"

Katarzyna Figura ma za sobą trudne chwile w życiu. Jakiś czas temu wszystkie media żyły rozwodem aktorki, który przebiegał w atmosferze skandalu. Gwiazda udzieliła wtedy kilka wywiadów, w których opowiadał o tym, jak źle traktował ją mąż i dlaczego tak długo to ukrywała. Przypomnijmy: Katarzyna Figura była bita i poniżana. "Ukrywałam jak jest naprawdę" Jednak Figura wyszła już na prostą. Przeprowadziła się do Gdyni, co uznała za nowy etap w swoim życiu. Aktorka postanowiła zadbać także o swoje ciało. Znalazła na to nietypowy sposób. W rozmowie z Łukaszem Jakóbiakiem w jego kawalerce oznajmiła: Czuję się dobrze, kiedy pracuje nad ciałem, a robię to nieustannie pod okiem trenerki osobistej. Przymierzam się do akrobatyki. Trenuję, żeby te ciało wysmuklić, wyrzeźbić. Akrobatyka wymaga naprawdę wzmocnionego ciała. Chcę być sprężyną. Trzeba będzie to ostrożnie robić, mam swoje lata - przekonywała aktorka Aktorka zdradziła również dlaczego przeprowadziła się do Gdyni: Ja tam żyję. Przeprowadzka była zainspirowana przez bardzo bliską osobę, z różnych powodów nie mogę zdradzić przez kogo. Ja najpierw się roześmiałam, tak wszystko zmienić? Ale siedziałam kilka dni nad morzem i myślałam, że wszystko można ułożyć - przekonywała Zgadzamy się z nią w 100%.  Zobacz: W takim apartamencie mieszka Kasia Figura Figura świętuje urodziny:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner