Katarzyna Figura o diecie
ONS

Katarzyna Figura dostała stumetrowy apartament! Kto jej go podarował?

Katarzyna Figura o diecie
ONS

Katarzyna Figura już od dwóch lat mieszka w Gdyni.  A teraz właśnie dostała luksusowy apartament warty milion złotych! Jak do tego doszło?

Aktorka do niedawna mieszkała w jednym z gdyńskich apartamentów, ale musiała z niego zrezygnować. Nie było jej stać na jego utrzymanie. Teraz gwiazda mieszka w mniejszym mieszkaniu na tańszym osiedlu. Podobno i tak Figura rozglądała się za inną lokalizacją, aż nadarzyła się niesamowita okazja. 

Jak podaje "Fakt" aktorka właśnie czeka na luksusowy apartament na jednym z nowo powstających osiedli z widokiem na Zatokę Gdańską. Katarzyna Figura dogadała się już podobno z deweloperem:

Figura została twarzą ekskluzywnego apartamentowca. W zamian otrzymała luksusowy apartament, mierzący aż 100 metrów kwadratowych. Średnia cena za metr w tym budynku to około 12 tysięcy złotych, więc łatwo wyliczyć, że wartość nowej posiadłości Katarzyny Figury grubo przekracza milion złotych! Mieszkanie mieści się na czwartym piętrze, a jego okna wychodzą na Bałtyk - czytamy w tabloidzie.

Obowiązki „twarzy apartamentowca" nie są wymagające, ponieważ gwiazda musi tylko pozować na tle wieżowca i sygnować inwestycję swoim nazwiskiem.

Więcej na temat Katarzyna Figura
Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59