Katarzyna Cichopek stosuj dietę 1500 kalorii

Cichopek odchudza siebie i męża. Jaką dietę wybrali?

Katarzyna Cichopek stosuj dietę 1500 kalorii

Katarzyna Cichopek jako jedna z nielicznych gwiazd pozbyła się metki "aktorki jednej roli", a to dzięki promowaniu zdrowego trybu życia i byciu "sexy mamą". Gwiazda napisała już na ten temat dwie książki, a od kilku tygodni prowadzi swój portal, w którym dzieli się z innymi kobietami informacjami na temat tego, jak wróciła do formy po ciąży.

Praca na planie zdjęciowym i nadzorowanie strony internetowej nie pozwala gwieździe na samodzielne przygotowywanie posiłków. Jak się okazało Cichopek korzysta w tym przypadku z usług firmy zajmującej się dostarczaniem zdrowych posiłków na cały dzień.

- Codziennie rano firma Ligtbox przywozi mi posiłki do domu na cały dzień. Zabieram je ze sobą na plan. Jest to doskonały sposób na zdrowe jedzenie i oszczędzenie godzin na jego przygotowanie. Dieta 1500 kalorii pozwala mi zachować świetną figurę. Nie mówię tu o drastycznych dietach, ale o dostarczaniu mojemu organizmowi wszystkiego, co najlepsze - powiedziała Cichopek


Do diety, którą stosuje Cichopek dołączył również jej mąż Marcin Hakiel, który dostaje swoje paczki z jedzeniem, ułożone pod kątem tego, czego on potrzebuje. W ten sposób para całkowicie zrezygnowała z robienia zakupów, gotowania i zmywania brudnych naczyń. Dzięki temu mają więcej czasu na przebywanie ze sobą i swoim synkiem, Adasiem.

Schudną?

Przeładuj

Michał Szpak ostro do swojej przyjaciółki w "The Voice of Poland"! Jej udział zaszkodzi ich prywatnym relacjom?

zobacz 01:04