Katarzyna Cichopek z torebką Pinko

Katarzyna Cichopek bez makijażu pokazała, jak wyglądają przygotowania do emisji "Pytania na śniadanie"

Katarzyna Cichopek z torebką Pinko

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski to jedna z par prowadzących w "Pytaniu na śniadanie", która szybko zyskała sympatię widzów. Jednak dla gwiazdy "M jak miłość" wystepy w telewizji śniadaniowej oznaczają bardzo wczesne wstawanie.  Aktorka pochwaliła się ostatnio na Instastories, jak wygląda jej droga do studia i pokazała się bez makijażu! 

Katarzyna Cichopek bez makijażu pokazała przygotowania do "Pytania na śniadanie"

Katarzyna Cichopek na Instastories opublikowała swoją pierwszą relację przed godziną 6.30 i powiedziała, że jest już w drodze do pracy. Aktorka nie ma na sobie ani grama makijażu i właśnie wybiera się do studia, aby sztab specjalistów zajął się jej make-upem i fryzurą. Widać, że Katarzyna Cichopek wygląda  doskonale w wersji sauté i może pochwalić się idealną cerą. 

Jest jeszcze jeden szczegół, który zwraca uwagę i chodzi o doskonały humor aktorki. Mimo tak wczesnej pory uśmiecha się i żartuje.  Sami zobaczcie! 

Zobacz także:  Poznali się w "Tańcu z gwiazdami"! Czy Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ciągle oglądają program?

Katarzyna Cichopek w Pytaniu na śniadanie
Instagram

W kolejnej relacji pokazała, jak wygląda w programie "Pytanie na śniadanie". Gwiazda pojawiła się już w pełnym makijażu i idealnie ułożonych włosach. W której wersji wygląda lepiej?

Katarzyna Cichopek w Pytaniu na śniadanie
Instagram

 

 

Więcej na temat Katarzyna Cichopek
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01