Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Ślub Katarzyny Burzyńskiej
ONS
Newsy

Katarzyna Burzyńska wychodzi za mąż! Znamy szczegóły ceremonii

Kim jest pan młody?

Katarzyna Burzyńska niedawno zaszokowała wszystkich, kiedy ogłosiła, że jest w ciąży. Kiedy pojawiała się na imprezach, wszyscy dopatrywali się ciążowego brzuszka. Na szczęście wszystko okazało się zręczną prowokacją na szczytny cel. Przypomnijmy: Burzyńska tydzień temu ogłosiła ciążę, a teraz pozuje na imprezie. Widać już brzuszek?

Okazuje się, że zanim Kasia zostanie mamą, to wcześniej... wyjdzie za mąż! Jak udało nam się dowiedzieć, gwiazda TVP planuje ślub z tajemniczym Łukaszem, już w czerwcu tego roku. Ceremonia odbędzie się w w Warszawie. Do gości zostały już rozesłane piękne zaproszenia, szykuje się więc naprawdę spora uroczystość. Życzymy dużo szczęścia.

Zobacz: Fantastyczna kolekcja ślubna polskiej projektantki
 
 

Katarzyna Burzyńska na ramówce TVP 2
Newsy
Ciężarna Katarzyna Burzyńska na ramówce TVP 2. Już nie zasłania brzuszka! ZDJĘCIA
Ciężarna Katarzyna Burzyńska na ramówce TVP 2. Już nie zasłania brzuszka! ZDJĘCIA

Katarzyna Burzyńska pojawiła się na wiosennej ramówce TVP 2. Prezenterka już nie zasłania ciążowego brzuszka! Katarzyna Burzyńska , odkąd ogłosiła światu, że spodziewa się dziecka,  nie rezygnuje z pracy. I prezentuje się kwitnąco!   Burzyńska solidnie przygotowuje się do roli matki. Ma już wózek dla dziecka, a niedawno otworzyła portal parentingowy. Na ramówkę TVP dziennikarka wybrała maskującą czerń, ale ciężko było nie zauważyć krągłości. A jeszcze kilka dni temu na TeleKamerach starała się zasłaniać brzuszek.   Jak Wam się podoba stylizacji Kasi?   Kasia Burzyńska na ramówce TVP 2.   Kasia Burzyńska nie ukrywa już brzuszka.   Przyszła mama kwitnie!

Kasia Burzyńska w ciąży
Newsy
Katarzyna Burzyńska w ciąży! Jak prezentuje się na salonach? Widać brzuszek? ZDJĘCIA
Nie zrezygnowała z bywania na salonach...

Katarzyna Burzyńska jest w ciąży! Jak podaje plejada.pl, prezenterka spodziewa się dziecka! Niedawno dziennikarka otworzyła portal parentingowy. Teraz Katarzyna Burzyńska przyznaje, że ma to związek ze zmianami w jej życiu prywatnym: Tak, otworzyłam dziś nowy portal WybierzStrone.com.pl, przeznaczony dla dzieci oraz rodziców. Chcę porwać dzieciaki do czytania i sprawić, by wraz z opiekunami rozwijały swoją wyobraźnię. Nie ukrywam, że ten projekt jakoś wiąże się z moim życiem prywatnym, nawet bardzo (śmiech). Niebawem sama będę mamą. - mówi w cyklu "Jeden głębszy". O ciąży Katarzyny Burzyńskiej było już głośno w 2014 roku, kiedy to prezenterka na wizji przyznała, że spodziewa się dziecka. Okazało się jednak, że było to związane z jej udziałem w jednej z kampanii społecznych. Burzyńska w czerwcu 2015 roku wyszła za mąż za Łukasza Sychowicza. Teraz małżeństwo spodziewa się dziecka! Prezenterka nie rezygnuje jednak z pracy - pojawiła się dziś na prezentacji nowej kolekcji LPP, a wczoraj na premierze swojej strony. I prezentowała się świetnie. Widać już brzuszek?   Kasia Burzyńska na premierze nowej kolekcji LPP. Widać już brzuszek?   Katarzyna Burzyńska na premierze swojej platformy parentingowej. Gwiazdka spodziewa się dziecka!

Instagram
Newsy
Ale niespodzianka! Już niedługo na świecie pojawi się jej drugie dziecko!
Ale niespodzianka! Już niedługo na świecie pojawi się jej drugie dziecko!

Wielka radość w domu Katarzyny Burzyńskiej ! Już niedługo dziennikarka przywita na świecie swoje drugie dziecko. Jej synek Henio doczeka się siostry lub brata. Kasia Burzyńska na razie nie zdradziła płci swojego drugiego dziecka. Przyjaciółka Anny Lewandowskiej zdecydowała się jednak pochwalić swoim ciążowym brzuszkiem. Kasia Burzyńska opublikowała zdjęcie na Instagramie, które opatrzyła pełnym miłości wpisem.  - Życzę Wam niczym nieskrępowanej miłości każdego dnia, miłości prawdziwej i obezwładniającej. Jeszcze więcej miłości. I jeszcze. I jeszcze!!! W moim życiu, w naszym domu za niedługo pojawi się nowy członek rodziny do kochania🤰🏼❤️. Miłość a więc MIŁOŚĆ! Allllle szczęście 💃🤸‍♀️!!!! - napisała szczęśliwa Kasia Burzyńska.  Kasia Burzyńska jest w ciąży Jeszcze niedawno Kasia Burzyńska wspominała, że marzy o drugim dziecku. Dziennikarka przygotowała nawet imię na wypadek, gdyby na świecie pojawiła się dziewczynka. - Czekam teraz na Józefinę. Jak najbardziej jest w planach. Jeszcze nie wiem, kiedy dokładnie, ale na pewno pragnę mieć kolejne dziecko. Chcę się jeszcze nacieszyć Heniem, jednak jestem pewna, że długo nie będę czekać i na pewno pochwalę się dobrą nowiną - przyznała Kasia Burzyńska w rozmowie z "Super Expressem". Przypomnijmy, że dziennikarka przyjaźni się z Anną Lewandowską . Panie razem współpracują przy stronie poświęconej macierzyństwu. Kasia Burzyńska przeprowadza tam wywiady ze znanymi rodzicami. Z pewnością zebrała wiele cennych wskazówek, które pomogą jej jeszcze lepiej spełniać się w roli mamy. Trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie! Kasia Burzyńska pochwaliła się ciążowym brzuszkiem         Wyświetl ten post na Instagramie.          ...

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner