Katarzyna Burzyńska o ciąży

Burzyńska ćwiczy z trenerką współpracującą z Lewandowską! Czy ma zachcianki? Jak znosi ciążę?

Katarzyna Burzyńska o ciąży

Katarzyna Burzyńska tylko nam opowiedziała o tym, jak czuje się w ciąży, czy uprawia sporty i czy ma zachcianki! Już niedługo dziennikarka TVP powita na świecie córeczkę. Katarzyna Burzyńska jako przyszła mama czuje się znakomicie, a jak sama mówi - jest szczęściarą! Dlaczego?

Katarzyna Burzyńska o ciąży i treningach

Za te słowa przyszłe mamy mogą znienawidzić Kasię Burzyńską ;) A wszystko dlatego, że prezenterka doskonale znosi ciążę! Ma dwa razy więcej sił i energii, a jedyną oznaką tego, że już niedługo zostanie mamą, jest coraz większy brzuch:

Pewnie nie każda ciąża tak przebiega, ale dla mnie ciąża to nie jest stan brzemienny, ale czas błogosławiony. Ja się czuję wspaniale, co więcej, mam dwa razy więcej energii, pomysłów, cierpliwości, jakoś tak mnie dziecko pierworodne doładowało, że starcza mi sił i czasu na wszystko. To są już dwie osoby działające, bardzo się cieszę, że jest idealnie, lepiej nie mogłam sobie tego wymarzyć. Jedynym znakiem tego, że jestem w ciąży, to to, że się powiększa brzuch, więc jestem szczęściarą - mówi nam Katarzyna.

Coraz więcej kontrowersji budzi temat ciężarnych kobiet, które uprawiają sporty (wśród nich jest również m.in. Maja Bohosiewicz). Jakie zdanie ma na ten temat Katarzyna? Okazuje się, że Burzyńska ćwiczy z Edytą Litwiniuk, która współpracuje z samą Anną Lewandowską!

To sprawa bardzo indywidualna, ja również ćwiczę, ale pod okiem trenerki, która jest trenerką odpowiadającą za kobiety w ciąży. To Edyta Litwiniuk, współpracuje z Anną Lewandowską przy ciążowych projektach. To osoba, która zna się na rzeczy, ufam jej i ćwiczę, wzmacniam swój organizm, pewnie też swojego dziecka  i to wpływa na to, że się świetnie czuję, nie ma zastoju, ani w organizmie, ani w metabolizmie - przekonuje prezenterka.

Katarzyna Burzyńska zdradziła nam również, czy ma jakieś typowe dla kobiet w ciąży zachcianki. Okazuje się, że nie, nad czym bardzo ubolewa...

Chciałabym mieć, aby mój mąż jechał w nocy po coś na co mam ochotę, ale nie mam - śmieje się Katarzyna.

Katarzynie życzymy dużo zdrowia!

 

Zobacz: Ciężarna Kasia Burzyńska już trenuje spacery z wózkiem. I pyta fanów: Pasuje mi? ZDJĘCIE

 

Katarzyna Burzyńska czuje się świetnie w ciąży!

Katarzyna Burzyńska na prezentacji nowej kolekcji Wojas
WBF

Katarzyna Burzyńska już niedługo urodzi córkę!

Katarzyna Burzyńska
ONS

Kasia Burzyńska zostanie mamą!

Katarzyna Burzyńska na premierze kolekcji Cybex by Jeremy Scott
East News

Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04