Instagram
GORĄCY NEWS!

Ale niespodzianka! Już niedługo na świecie pojawi się jej drugie dziecko!

Instagram

Wielka radość w domu Katarzyny Burzyńskiej! Już niedługo dziennikarka przywita na świecie swoje drugie dziecko. Jej synek Henio doczeka się siostry lub brata. Kasia Burzyńska na razie nie zdradziła płci swojego drugiego dziecka. Przyjaciółka Anny Lewandowskiej zdecydowała się jednak pochwalić swoim ciążowym brzuszkiem. Kasia Burzyńska opublikowała zdjęcie na Instagramie, które opatrzyła pełnym miłości wpisem. 

- Życzę Wam niczym nieskrępowanej miłości każdego dnia, miłości prawdziwej i obezwładniającej. Jeszcze więcej miłości. I jeszcze. I jeszcze!!! W moim życiu, w naszym domu za niedługo pojawi się nowy członek rodziny do kochania🤰🏼❤️. Miłość a więc MIŁOŚĆ! Allllle szczęście 💃🤸‍♀️!!!! - napisała szczęśliwa Kasia Burzyńska. 

Kasia Burzyńska jest w ciąży

Jeszcze niedawno Kasia Burzyńska wspominała, że marzy o drugim dziecku. Dziennikarka przygotowała nawet imię na wypadek, gdyby na świecie pojawiła się dziewczynka.

- Czekam teraz na Józefinę. Jak najbardziej jest w planach. Jeszcze nie wiem, kiedy dokładnie, ale na pewno pragnę mieć kolejne dziecko. Chcę się jeszcze nacieszyć Heniem, jednak jestem pewna, że długo nie będę czekać i na pewno pochwalę się dobrą nowiną - przyznała Kasia Burzyńska w rozmowie z "Super Expressem".

Przypomnijmy, że dziennikarka przyjaźni się z Anną Lewandowską. Panie razem współpracują przy stronie poświęconej macierzyństwu. Kasia Burzyńska przeprowadza tam wywiady ze znanymi rodzicami. Z pewnością zebrała wiele cennych wskazówek, które pomogą jej jeszcze lepiej spełniać się w roli mamy. Trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie!

Kasia Burzyńska pochwaliła się ciążowym brzuszkiem

Jej synek doczeka się niedługo rodzeństwa

Instagram

Więcej na temat dzieci gwiazd
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08