kasia burzyńska-sychowicz
eastnews

Kasia Burzyńska urodziła i pokazała urocze zdjęcie z niemowlęciem ze szpitala

kasia burzyńska-sychowicz
eastnews

Katarzyna Burzyńska-Sychowicz właśnie przywitała na świecie swoje drugie dziecko! Dziennikarka urodziła córeczkę, która otrzymała od rodziców piękne imię. Świeżo upieczona mama pochwaliła się zdjęciem dziewczynki w sieci. Tak dużej burzy włosków u niemowlaka dawno nie widzieliśmy! 

Burzyńska urodziła córkę 

Kasia Burzyńska-Sychowicz po raz drugi została mamą. W 2016 roku urodziła synka Henyka, a teraz na świat przyszła córka - Józefina. Dziewczynka tak samo jak jej brat urodziła się z bujną czuprynką! 

Jak czuje się świeżo upieczona mama? Jak czytamy na Instagramie Kasi - świetnie, jednak Józefinka zrobiła mamie wielką niespodziankę, bo urodziła się przed wyznaczonym terminem!

Jóźka! Jesteś❤️!!! Choć trochę wcześniej niż się spodziewałam... Wczoraj o piątej rano dowiedziałam się, co to są skurcze (o kurczę!), następnie jeszcze wywalczyłam u Męża możliwość umycia włosów 💪, a potem już tylko-nie za szybki-rajd do szpitala! Z Józką znamy się tylko chwilę, a mam wrażenie, że od dawna. Może dlatego, że wygląda jak Heniek. Może dlatego mówię do niej Heniek🙈😂 - napisała Katarzyna na Instagramie.

I dodała, że czuje się spokojna, wdzięczna i szczęśliwa. 

Zobaczcie zdjęcie córeczki dziennikarki! Prawda, że urocza? :* 

Kasia często pokazuje życie rodzinne w sieci

 

Więcej na temat Katarzyna Burzyńska
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09