Karolina Szostak na urodzinach "Party"
ONS

Karolina Szostak pragnie zostać mamą! W najnowszym wywiadzie dziennikarka wyznała, że niczego jej tak nie brakuje jak dziecka. Gwiazda mało mówi o swoim życiu prywatnym i niechętnie dzieli się spostrzeżeniami na jego temat. Nie jest jednak tajemnicą, że od dłuższego czasu u boku Karoliny Szostak nie widać żadnego mężczyzny. Co ciekawe, dziennikarka wyznała, że bardziej niż partnera brakuje jej dziecka:

Nie brakuje mi tak bardzo faceta czy męża, jak dziecka. (...) Wszystko dzieje się po coś. Ale myślę, że powinnam była znaleźć czas na dziecko. A nigdy nie było odpowiedniego momentu. Bo w pracy pojawiła się interesująca propozycja, bo tu jakiś wyjazd, a tu wakacje.  - wyznała w rozmowie z "Grazią".

Czy to brak czasu jest powodem tego, że Karolina Szostak jeszcze nie zdecydowała się na dziecko?

Albo nie znalazłam odpowiedniego partnera, albo czasu. Wszystko musi się zgrać - dodała.

Z dalszej rozmowy wynika, że gwiazda jest bardzo zdeterminowana, aby posiadać dziecko. Jest nawet w stanie wychowywać je sama:

Chciałabym być kochana, stworzyć fajny związek z mężczyzną i urodzić dziecko. W tym momencie tak bardzo mi na tym zależy, że mogłabym je mieć nawet sama. Wiem, że samemu jest trudno wychowywać, ale co jest w życiu łatwe?

Karolinie Szostak życzymy powodzenia!

 

Zobacz: Wpadka Karoliny Szostak! Gwiazda przesadziła z konturowaniem i... opalenizną - musicie to zobaczyć z bliska!

 

Karolina Szostak pragnie dziecka

Karolina Szostak na gali VIVA! Photo Awards
ONS

 

Dziennikarka jest bardzo zdeterminowana

Karolina Szostak na otwarciu nowego klubu w Warszawie
ONS

Więcej na temat Karolina Szostak diety gwiazd