East News
EXCLUSIVE

Karolina Pisarek po raz pierwszy komentuje swój nowy związek! Co mówi o Jamiem?

East News

Niedawno media obiegła informacja, że Karolina Pisarek ma nowego partnera! Chociaż piękna uczestniczka "Top Model" niedawno rozstała się z filipińskim modelem Danielem Matsunagą, to jednak jej serce już skradł inny mężczyzna - brazylijski kierowca wyścigowy Jaime Camara.

Do tej pory modelka nie ujawniała zbyt wiele na temat swojego nowego związku z 17 lat starszym mężczyzną, jednak podczas prezentacji wiosennej ramówki TVN udało nam się dowiedzieć nieco więcej na ten temat!

Zobaczcie co nam wyjawiła Karolina Pisarek!

Zobacz także: Uczestnik "Top Model" w "Hotel Paradise"! To niezły przystojniak, pamiętacie go?

Karolina Pisarek opowiedziała o swoim nowym związku

Karolina Pisarek od czasu udziału w programie "Top Model" robi oszałamiającą karierę. Nic dziwnego, w końcu niedawno została okrzyknięta jedną z najpiękniejszych twarzy na świecie. Modelka bardzo dużo pracuje, ale na szczęście udaje jej się również znaleźć czas na... miłość! Po rozstaniu z modelem Danielem Matsunagą, serce Karoliny skradł o 17 lat starszy Jaime Camara! 

Ostatnio mieliśmy okazję porozmawiać z Karoliną podczas prezentacji wiosennej ramówki stacji TVN. Modelka po raz pierwszy publicznie skomentowała swój nowy związek, jednak teraz stara się zdecydowanie bardziej ostrożnie informować media o swojej miłości. Wcześniej modelka bardzo często publikowała zdjęcia z byłym partnerem w mediach społecznościowych. Teraz jednak to się zmieniło. 

- Jestem szczęśliwa! [...] Otworzyły się nowe drzwi w moim życiu i zawodowe i prywatne, więc na dzień dzisiejszy jestem bardzo szczęśliwa! [...] Jaime jest niesamowitym mężczyzną, którego poznałam w styczniu, sprawił, że zobaczyłam światełko w tunelu i zaczęłam się uśmiechać. Wydaje mi się, że mamy podobne charaktery, dopełniamy się na tyle, że mamy ten spokój i jest po prostu fajnie! Jednak nie chcę za bardzo o tym opowiadać, bo to jest moje życie prywatne i chciałabym tym razem jakoś zatrzymać niektóre rzeczy dla siebie - powiedziała w rozmowie z naszą reporterką Karolina Pisarek.

Na pytanie o dość dużą różnicę wieku, Karolina odpowiedziała nam dość tajemniczo.

- Ja myślę, że tu w ogóle nie chodzi o różnicę wieku, a bardziej o priorytety. Ja chcę wracać do domu i mieć spokój.

Niewątpliwie gołym okiem widać, że Karolina jest naprawdę bardzo szczęśliwa i promienieje radością! Oczywiście świeżo upieczonej parze życzymy dużo miłości i wszystkiego dobrego!  Całą naszą rozmowę z Karoliną możecie zobaczyć poniżej.

 

To nowy partner Karoliny jako pierwszy pochwalił się swoim szczęściem!

Instagram

 

Więcej na temat Karolina Pisarek
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17