Wojewódzki masakruje Edytę Herbuś
ONS

Wojewódzki masakruje Herbuś: W Polsce popularność to...

Wojewódzki masakruje Edytę Herbuś
ONS

W mediach wciąż pojawiają się doniesienia o kolejnych sukcesach Edyty Herbuś, która swoją karierę w show-biznesie rozpoczęła od występów w Tańcu z Gwiazdami. To właśnie dzięki pojawieniu się w tanecznym show młoda tancerka z dnia na dzień stała się rozpoznawalna i zapraszana na oficjalne imprezy. Dzisiaj Herbuś ma na swoim koncie rolę w serialu "Klan" oraz pracę w wielu spektaklach. Zobacz na Polki.pl: Edyta Herbuś w Nowym Jorku na premierze opery Trelińskiego

Niestety, poczynania Edyty Herbuś na salonach nie przypadły do gustu Kubie Wojewódzkiemu. Dziennikarz na łamach "Polityki" postanowił wyśmiać jej obecność na imprezach i pozowanie na ściankach. Wojewódzki skomentował jej ostatnie pojawienie się na konferencji jednej z firm produkujących lody.

- Edyta Herbuś pojawiła się na promocji lodów. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Oto najlepszy przykład, że w Polsce słowo popularność to suma nieporozumień bez żadnego znaczenia- ocenił w tygodniku.


Ciekawe jak na komentarz zareaguje sama Edyta Herbuś, która ostatnio stwierdziła ponoć, że jest prawdziwą artystką a Agnieszkę Kaczorowską traktuje jak celebrytkę i beztalencie.

Zobacz: Herbuś nie przepada za Kaczorowską: Wciąż się z niej śmieje

Stylowa Herbuś na imprezie lodów:

 

Więcej na temat Kuba Wojewódzki Edyta Herbuś
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01